2018-10-25, 12 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Kevinas Drungilas, Mindaugas Drąsutis
Klaipėdos "ATLANTAS B" 7:3 Klaipėdos "SAREMA"
(4:1)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SAREMA"
Maksimilian Kaufmann
Tautvydas Špiegis
Yurii Teterenko
Paulius Kučinskis
Jonas Latakas
Dominykas Čiesna
Martynas Bačko
Gleb Son
Justas Vainikaitis
Denys Khvalytskyi
Tomas Gvazdinskas
Dovydas Švambaris
Lukas Lubauskas
Nerijus Beresna
Eimantas Graželis
Denys Khvalytskyi
13 min. 1:0
Denys Khvalytskyi
17 min. 2:0
Denys Khvalytskyi
20 min. 3:0
Tomas Gvazdinskas
35 min. 4:0
39 min. 4:1
Jurij Miruta
Denys Khvalytskyi
50 min. 5:1
53 min. 5:2
(11 m.)
Lukas Jonušis
70 min. 5:3
Ramūnas Narvilas
Dominykas Čiesna
75 min. 6:3
(11 m.)
Dominykas Čiesna
89 min. 7:3
Tomas Domarkas
Rokas Girtautas
Karolis Kelpšas
Scott Palmer
Lukas Šarkauskis
Edgar Dorogavcev
Jurij Miruta
Ramūnas Narvilas
Paulius Lukoševičius
Chadie Naeim
Lukas Jonušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Maksimilian Kaufmann, Tomas Domarkas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0