2018-06-03, 3 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Ernestas Kemėža, Timur Cyvaniuk, Irmantas Žuta
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 3:5 Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
(0:2)
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Mindaugas Seminavičius
Ugnius Petrikas
Vaidotas Juškus
Liudas Razma
Martynas Matūza
Martynas Velyvis
Robertas Gudas
Vytautas Zablockis
Gvidas Leliukas
Benas Alseika
Tomas Navardauskas
Dovydas Narkus
Sergejus Bačko
Simonas Pranauskas
34 min. 0:1
Vilius Čižauskas
43 min. 0:2
Vilius Čižauskas
Liudas Razma
53 min. 1:2
61 min. 1:3
Arnoldas Liutika
64 min. 1:4
Lukas Nedzinskas
Ugnius Petrikas
76 min. 2:4
Simas Pranauskas
85 min. 3:4
88 min. 3:5
Aurimas Barsteika
Andrius Puotkalis
Egidijus Bucevičius
Aurimas Barsteika
Saidas Senkus
Mantas Mockus
Dovydas Zakrevskij
Vilius Čižauskas
Vilius Jurčius
Arvydas Trizno
Ramūnas Ruibys
Lukas Nedzinskas
Artčras Bytautas
Arnoldas Liutika

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Benas Alseika, Mantas Mockus, Lukas Nedzinskas, Ramūnas Ruibys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai