Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-21, 2 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Lukas Jonušis
STOGANDRA 9:7 LCC MOOSE FC
(5:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Audrius Gadeikis
Martnas Viluckas
Bilal Kaya
Edvinas Andrijauskas
Gražvydas Steckys
Gražvydas Steckys
8 min. 1:0
Martynas Viluckas
12 min. 2:0
17 min. 2:1
Guga Evgenidze
17 min. 2:2
Mykyta Ageyev
Audrius Gadeikis
22 min. 3:2
Martynas Viluckas
25 min. 4:2
25 min. 5:2
Įvartis į savo vartus
Gražvydas Steckys
26 min. 6:2
Martynas Viluckas
32 min. 7:2
Martynas Viluckas
32 min. 8:2
35 min. 8:3
Mykyta Ageyev
Edvinas Andrijauskas
43 min. 9:3
44 min. 9:4
Vilius Zaleckis
47 min. 9:5
Al Shargu
48 min. 9:6
(10 m.)
Vilius Zaleckis
50 min. 9:7
Guga Evgenidze
Oleksii Ivlichev
Al Shargu
Dmytro Sashchuk
Mykyta Ageyev
Yahana Asofi
Artur Chernyshov
Denis Degutis
Dmytro Artemenko
Anton Boiko
Guga Evgenidze
Vilius Zaleckis
Aleksandr Sumerkov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Arūnas Gadeikis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

19.00
ELVITRANSA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.05
SAREMA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
MOSĖDIS - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. FC "SUOLIUKAS" 9 21
5. SAREMA 9 20
6. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 9 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai