Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2018-12-02, 3 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius
LCC MOOSE FC 5:6 FC "SUOLIUKAS"
(4:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Oleksii Ivlichev
Al Shargu
Dmytro Sashchuk
Mykyta Ageyev
Yahana Asofi
Artur Chernyshov
Denis Degutis
Dmytro Artemenko
Deividas Gibėža
Guga Evgenidze
Vilius Zaleckis
Aleksandr Sumerkov
2 min. 0:1
Edgar Dorogavcev
Vilius Zaleckis
13 min. 1:1
15 min. 1:2
Šarūnas Genčius
Mykyta Ageyev
15 min. 2:2
17 min. 2:3
Šarūnas Genčius
Guga Evgenidze
19 min. 3:3
Mykyta Ageyev
21 min. 4:3
43 min. 4:4
Šarūnas Genčius
Vilius Zaleckis
49 min. 5:4
(10 m.)
50 min. 5:5
Edgar Dorogavcev
50 min. 5:6
Žygimantas Šakys
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Anton Ananjev
Šarūnas Genčius
Donatas Žičkus
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Anton Ananjev, Vilius Zaleckis, Mykyta Ageyev.
Raudonos kortelės : Andrej Smyslov.
  Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>