Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2018-12-02, 3 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius
LCC MOOSE FC 5:6 FC "SUOLIUKAS"
(4:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Oleksii Ivlichev
Al Shargu
Dmytro Sashchuk
Mykyta Ageyev
Yahana Asofi
Artur Chernyshov
Denis Degutis
Dmytro Artemenko
Deividas Gibėža
Guga Evgenidze
Vilius Zaleckis
Aleksandr Sumerkov
2 min. 0:1
Edgar Dorogavcev
Vilius Zaleckis
13 min. 1:1
15 min. 1:2
Šarūnas Genčius
Mykyta Ageyev
15 min. 2:2
17 min. 2:3
Šarūnas Genčius
Guga Evgenidze
19 min. 3:3
Mykyta Ageyev
21 min. 4:3
43 min. 4:4
Šarūnas Genčius
Vilius Zaleckis
49 min. 5:4
(10 m.)
50 min. 5:5
Edgar Dorogavcev
50 min. 5:6
Žygimantas Šakys
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Anton Ananjev
Šarūnas Genčius
Donatas Žičkus
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Anton Ananjev, Vilius Zaleckis, Mykyta Ageyev.
Raudonos kortelės : Andrej Smyslov.
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai