Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-13, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Aidas Mazalas
FK "GRANATA" 11:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
(7:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Dalius Nikartas
Titas Mikelis
Artūras Kumpis
Nerijus Paulauskas
Edvinas Girdenis
Robertas Kazbaris
Paulius Kriščiūnas
Artūras Kumpis
5 min. 1:0
Robertas Kazbaris
8 min. 2:0
10 min. 2:1
Romualdas Rulevičius
Edvinas Girdenis
11 min. 3:1
Titas Mikelis
14 min. 4:1
Artūras Kumpis
15 min. 5:1
Edvinas Girdenis
20 min. 6:1
Paulius Kriščiūnas
21 min. 7:1
23 min. 7:2
Romualdas Rulevičius
Titas Mikelis
31 min. 8:2
Dalius Nikartas
36 min. 9:2
39 min. 9:3
Linas Ušinskas
Edvinas Girdenis
42 min. 10:3
Edvinas Girdenis
46 min. 11:3
48 min. 11:4
Romualdas Rulevičius
Modestas Kuisys
Linas Ušinskas
Evaldas Magdušauskas
Remigijus Venckus
Romualdas Rulevičius
Justas Kriščiūnas
Arnas Vaseris
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Evaldas Magdušauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai