Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-13, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Aidas Mazalas
FK "GRANATA" 11:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
(7:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Dalius Nikartas
Titas Mikelis
Artūras Kumpis
Nerijus Paulauskas
Edvinas Girdenis
Robertas Kazbaris
Paulius Kriščiūnas
Artūras Kumpis
5 min. 1:0
Robertas Kazbaris
8 min. 2:0
10 min. 2:1
Romualdas Rulevičius
Edvinas Girdenis
11 min. 3:1
Titas Mikelis
14 min. 4:1
Artūras Kumpis
15 min. 5:1
Edvinas Girdenis
20 min. 6:1
Paulius Kriščiūnas
21 min. 7:1
23 min. 7:2
Romualdas Rulevičius
Titas Mikelis
31 min. 8:2
Dalius Nikartas
36 min. 9:2
39 min. 9:3
Linas Ušinskas
Edvinas Girdenis
42 min. 10:3
Edvinas Girdenis
46 min. 11:3
48 min. 11:4
Romualdas Rulevičius
Modestas Kuisys
Linas Ušinskas
Evaldas Magdušauskas
Remigijus Venckus
Romualdas Rulevičius
Justas Kriščiūnas
Arnas Vaseris
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Evaldas Magdušauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai