Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2019-01-25, 9 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Timur Cyvaniuk, Osvaldas Pliuškys
STOGANDRA 6:6 FC "SUOLIUKAS"
(2:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Edgaras Vigelis
Andrius Jastrumskas
Edvinas Andrijauskas
Gražvydas Steckys
1 min. 0:1
Vilius Mišeika
15 min. 0:2
Edgar Dorogavcev
20 min. 0:3
Žygimantas Šakys
Edvinas Andrijauskas
23 min. 1:3
25 min. 1:4
Edgar Dorogavcev
Mindaugas Grušauskas
25 min. 2:4
34 min. 2:5
Vilius Mišeika
Mindaugas Grušauskas
38 min. 3:5
Edgaras Vigelis
40 min. 4:5
41 min. 4:6
Žygimantas Šakys
Mindaugas Grušauskas
47 min. 5:6
Edvinas Andrijauskas
50 min. 6:6
Ernestas Gedminas
Andrj Smyslov
Edgar Dorogavcev
Donatas Žičkus
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Tomas Šniauka
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
FK "VS-JONUŠAI" - FC "SUOLIUKAS"
21.10
5 turas
PORT MARE - FK "GRANATA"
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
KRUOPA - FK SOKERIS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 10
4. FK MOSĖDIS 5 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FC "SUOLIUKAS" 3 6
8. FK SMK 5 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. NAUTICA 5 6
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015