Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-26, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Tomas Lavrinavičius
KFA AKADEMIJA 6:10 KRUOPA
(2:7)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Paul Billet-Naype
5 min. 0-1
Andrej Makov
Aleksandr Dymov
6 min. 1-1
Aleksandr Dymov
8 min. 2-1
9 min. 2-2
Vladimiras Molis
11 min. 2-3
Andrejus Konovalov
19 min. 2-4
Jevgenij Zaicev
Įvartis į savo vartus
23 min. 2-5
24 min. 2-6
Andrejus Konovalov
25 min. 2-7
Andrej Makov
Nikita Karnylos
26 min. 3-7
Nikita Karnylos
33 min. 4-7
36 min. 4-8
Scott Palmer
Aleksandr Dymov
41 min. 5-8
Dovydas Švambaris
43 min. 6-8
46 min. 6-9
(10 m.)
Ramūnas Narvilas
50 min. 6-10
(10 m.)
Andrejus Konovalov
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Oleg Vinogradov
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Andrejus Konovalov, Aleksandr Fiodorov.
Raudonos kortelės : Liudvikas Vallius.
  Rungtynių video:
Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015