KFA AKADEMIJA
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
10 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
30 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aleksandr DymovMark SheenNikita KarnylosDanilo BazaliDovydas Švambaris
4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Aleksandr Dymov
4
0
0
  Mark Sheen
2
0
0
  Nikita Karnylos
2
0
0
  Dovydas Švambaris
1
0
0
  Danilo Bazali
1
0
0
  Karolis Gricius
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
1
0
  Igor Kyrlan
0
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Maksim Ščerbina
0
0
0
  Paul Billet-Naype
0
0
0
  Modestas Lydeika
0
0
0
  Gedas Lydeika
0
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-24
KRANTONA
9:2
KFA AKADEMIJA
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
4
2019-12-08
16.00
MEMEL
-
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-10
20.30
KFA AKADEMIJA
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0