MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
26 (vid. 3.71)
ĮMUŠTA
57 (vid. 8.14)
PRALEISTA
-31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysRimantas ŠneideraitisVadim MarčenkovRomanas Gudlekis
11 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
11
0
0
  Artūras Stučys
4
1
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Vadim Marčenkov
2
0
0
  Romanas Gudlekis
2
0
0
  Viktor Kukšinov
1
0
0
  Vitalij Čerkesas
1
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
1
  Roman Fokin
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Kęstas Ruzgys
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
15.00
FK GIRULIAI
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai