MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
16 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
25 (vid. 6.25)
PRALEISTA
-9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasRimantas ŠneideraitisVadim MarčenkovAleksandr ŠipuliaViktor Kukšinov
6 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
6
0
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Vadim Marčenkov
2
0
0
  Romanas Gudlekis
1
0
0
  Viktor Kukšinov
1
0
0
  Vitalij Čerkesas
1
0
0
  Artūras Stučys
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Kęstas Ruzgys
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-12
20.30
MEMEL
-
KLAIPĖDOS FM-1

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0