KLAIPĖDA CITY B
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
46 (vid. 6.57)
ĮMUŠTA
22 (vid. 3.14)
PRALEISTA
24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas KuncėVitalijus PaulauskasRoman AbrašinViktor KlesčionokAndrej Srokin
13 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Rolandas Kuncė
13
0
0
  Vitalijus Paulauskas
7
0
0
  Roman Abrašin
6
0
0
  Viktor Klesčionok
4
0
0
  Andrej Srokin
3
0
0
  Valerijus Žukovas
2
0
0
  Jonas Stonkus
2
0
0
  Mindaugas Jusis
1
0
0
  Aleksandr Fiodorov
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
1
0
  Jevgenij Bulbenkov
1
0
0
  Arūnas Beinartas
1
0
0
  Irmantas Slušnys
1
0
0
  Marius Prišmontas
1
0
0
  Oleg Romančiuk
1
1
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Anton Archipov
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
1
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Pavel Siljanov
0
0
0
  Dmitrij Burin
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Zaveckas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-06
KRANTONA
4:1
KLAIPĖDA CITY B
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai