Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-12-15, 5 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Aidas Mazalas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
(7-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Audrius Tolis
Andrius Marcinkevičius
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Skirmantas Rakauskas
Evaldas Misiūnas
7 min. 0-1
Giedrius Zaniauskas
Paulius Lotužys
11 min. 1-1
Gvidas Juška
13 min. 2-1
Andrius Marcinkevičius
16 min. 3-1
Paulius Lotužys
17 min. 4-1
Skirmantas Rakauskas
19 min. 5-1
Gvidas Juška
22 min. 6-1
Andrius Marcinkevičius
24 min. 7-1
25 min. 7-2
Kęstas Putys
Skirmantas Rakauskas
27 min. 8-2
Paulius Lotužys
28 min. 9-2
31 min. 9-3
Egidijus Bucevičius
Andrius Marcinkevičius
36 min. 10-3
Gvidas Juška
37 min. 11-3
38 min. 11-4
Aivaras Umantas
40 min. 11-5
Kęstas Putys
Skirmantas Rakauskas
42 min. 12-5
Skirmantas Rakauskas
43 min. 13-5
Gvidas Juška
44 min. 14-5
46 min. 14-6
Aivaras Umantas
Andrius Marcinkevičius
48 min. 15-6
Andrius Puotkalis
Egidijus Bucevičius
Giedrius Zaniauskas
Ramūnas Bacys
Eimantas Šeškevičius
Kęstas Putys
Aivaras Umantas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Skirmantas Rakauskas, Aivaras Umantas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015