KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
87 (vid. 10.88)
ĮMUŠTA
45 (vid. 5.63)
PRALEISTA
42
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JuškaPaulius LotužysAndrius MarcinkevičiusSkirmantas RakauskasMarsel Balasanov
23 įvarč.18 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gvidas Juška
23
0
0
  Paulius Lotužys
18
1
0
  Andrius Marcinkevičius
11
1
0
  Skirmantas Rakauskas
11
1
0
  Marsel Balasanov
6
0
0
  Ainis Vilavičius
4
0
0
  Audrius Tolis
4
0
0
  Edgaras Drąsutis
3
0
1
  Tadas Vitkauskas
2
0
0
  Evaldas Misiūnas
1
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Artem Fomin
0
0
0
  Martynas Viluckas
0
1
0
  Algimantas Bačianskis
0
0
0
  Justas Raziūnas
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Darius Zubauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Jonušas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
14 turas
FELIŪGA - KFA-FC NEPTŪNAS

20.10
15 turas
NEWLINK.LT - FK SMK

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015