KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
78 (vid. 11.14)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.86)
PRALEISTA
37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JuškaPaulius LotužysSkirmantas RakauskasAndrius MarcinkevičiusMarsel Balasanov
22 įvarč.18 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gvidas Juška
22
0
0
  Paulius Lotužys
18
1
0
  Skirmantas Rakauskas
11
1
0
  Andrius Marcinkevičius
7
1
0
  Marsel Balasanov
4
0
0
  Ainis Vilavičius
4
0
0
  Edgaras Drąsutis
3
0
1
  Audrius Tolis
3
0
0
  Tadas Vitkauskas
2
0
0
  Evaldas Misiūnas
1
0
0
  Artem Fomin
0
0
0
  Algimantas Bačianskis
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Darius Zubauskas
0
0
0
  Martynas Viluckas
0
1
0
  Justas Raziūnas
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Martynas Draukšas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Jonušas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai