KLAIPĖDOS FM-2
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
14 (vid. 3.50)
ĮMUŠTA
37 (vid. 9.25)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erlandas SeselskisNedas Jurgis ŠimkutisKarolis JurevičiusDenis MatihinLaurynas Barsteika
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nedas Jurgis Šimkutis
3
0
0
  Erlandas Seselskis
3
0
0
  Karolis Jurevičius
2
0
0
  Denis Matihin
1
0
0
  Laurynas Barsteika
1
0
0
  Maksim Andrejev
0
0
0
  Maksim Steklov
0
0
0
  Kristupas Muravjovas
0
0
0
  Gvidas Kubilius
0
0
0
  Dominykas Jurkus
0
0
0
  Jokūbas Malinauskas
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Tadas Preibys
0
0
0
  Denis Demereckas
0
0
0
  Augustas Bružas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-06
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-11
20.15
ELVITRANSA
-
KLAIPĖDOS FM-2

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0