KLAIPĖDOS FM-2
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
33 (vid. 4.13)
ĮMUŠTA
73 (vid. 9.13)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erlandas SeselskisNedas Jurgis ŠimkutisDenis MatihinMaksim AndrejevKarolis Jurevičius
13 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Erlandas Seselskis
13
0
0
  Nedas Jurgis Šimkutis
6
0
0
  Denis Matihin
4
0
0
  Tadas Preibys
2
0
0
  Maksim Andrejev
2
0
0
  Karolis Jurevičius
2
0
0
  Laurynas Barsteika
1
0
0
  Dominykas Jurkus
1
0
0
  Gvidas Kubilius
1
0
0
  Maksim Steklov
0
0
0
  Kristupas Muravjovas
0
0
0
  Jokūbas Malinauskas
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Denis Demereckas
0
0
0
  Augustas Bružas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai