Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2019-12-14, 2 turas.
Gargždų Policijos salė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
BANGA B 3:3 FK JAKAI
(2-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Beata Jurjonaitė
Ema Godiliauskaitė
Rugilė Ežerskytė
Ugnė Jonelytė
Austėja Jokubaitytė
Gabija Cemnolonskytė
Kamilė Steikūnaitė
Teresė Ložinskaitė
Viltė Švarcaitė
Atėnė Streckytė
4 min. 0-1
Dovilė Gailevičiūtė
Ema Godiliauskaitė
14 min. 1-1
Austėja Jokubaitytė
23 min. 2-1
31 min. 2-2
Ingrida Kažukauskė
Kamilė Steikūnaitė
34 min. 3-2
41 min. 3-3
(6 m.)
Dovilė Gailevičiūtė
Rasa Stupurienė
Rozvita Vilaitė
Emilija Mažrimaitė
Silva Bieksaitė
Dovilė Gailevičiūtė
Liveta Dukauskaitė
Deimantė Briedytė
Orinta Šulskytė
Ingrida Kažukauskė
Virginija Paulauskienė
Jurgita Gvažiauskaitė
Vita Grotužienė
Vilma Paulikienė
Lina Kontrimienė
Eligija Kareivaitė
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
14 turas
FELIŪGA - KFA-FC NEPTŪNAS

20.10
15 turas
NEWLINK.LT - FK SMK

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015