FK JAKAI
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
1 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
3 (vid. 3.00)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Ingrida KažukauskėEmilija MažrimaitėRūta DvarionienėInga BingelienėMarija Janavičiūtė
1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Ingrida Kažukauskė
1
0
0
  Emilija Mažrimaitė
0
0
0
  Silva Bieksaitė
0
0
0
  Dovilė Gailevičiūtė
0
0
0
  Rasa Stupurienė
0
0
0
  Liveta Dukauskaitė
0
0
0
  Rozvita Vilaitė
0
0
0
  Deimantė Briedytė
0
0
0
  Rita Sungailienė
0
0
0
  Orinta Šulskytė
0
0
0
  Virginija Paulauskienė
0
0
0
  Jurgita Gvažiauskaitė
0
0
0
  Vita Grotužienė
0
0
0
  Vilma Paulikienė
0
0
0
  Marija Janavičiūtė
0
0
0
  Inga Bingelienė
0
0
0
  Rūta Dvarionienė
0
0
0
  Lina Kontrimienė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (1)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
FK JAKAI
1:3
KLAIPĖDOS FM

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2019-12-12
18.00
BANGA
-
FK JAKAI
3
2019-12-16
-
2019-12-22
LCC MOOSE FC
-
FK JAKAI
4
2020-01-06
-
2020-01-12
KLAIPĖDOS FM
-
FK JAKAI
5
2020-01-13
-
2020-01-19
FK JAKAI
-
BANGA
6
2020-01-20
-
2020-01-26
FK JAKAI
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0