FK JAKAI
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
10 (vid. 1.67)
ĮMUŠTA
21 (vid. 3.50)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Lina KontrimienėIngrida KažukauskėDovilė GailevičiūtėOrinta ŠulskytėRozvita Vilaitė
5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Lina Kontrimienė
5
1
0
  Ingrida Kažukauskė
2
0
0
  Dovilė Gailevičiūtė
2
0
0
  Orinta Šulskytė
1
0
0
  Rozvita Vilaitė
1
0
0
  Liveta Dukauskaitė
1
0
0
  Emilija Mažrimaitė
0
0
0
  Rasa Stupurienė
0
0
0
  Silva Bieksaitė
0
0
0
  Gabija Girdvainytė
0
0
0
  Deimantė Briedytė
0
0
0
  Rita Sungailienė
0
0
0
  Virginija Paulauskienė
0
0
0
  Jurgita Gvažiauskaitė
0
0
0
  Vita Grotužienė
0
0
0
  Vilma Paulikienė
0
0
0
  Marija Janavičiūtė
0
0
0
  Inga Bingelienė
0
0
0
  Rūta Dvarionienė
0
0
0
  Eligija Kareivaitė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
FK JAKAI
1:3
KLAIPĖDOS FM
2
2019-12-14
BANGA B
3:3
FK JAKAI
3
2019-12-15
LCC MOOSE FC
1:2
FK JAKAI
4
2020-01-12
KLAIPĖDOS FM
3:3
FK JAKAI
5
2020-01-26
FK JAKAI
0:4
BANGA B
6
2020-02-02
FK JAKAI
1:7
LCC MOOSE FC
del III vietos
2020-02-12
KLAIPĖDOS FM
3:3
FK JAKAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai