"Bangai" pralaimėjus "Kauno Žalgiriui", didėja atsilikimas nuo pirmaujančio trejetuko
LFF A lyga
Liepos 11 d.
9 turas
"KAUNO ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 2-0 (1-0) VIDEO
Šeštadienį „Banga“ vyko į Kauną, kur rungtyniavo su „Kauno Žalgiriu“, prieš šias rungtynes vos keliais taškais lenkiančiu gargždiškius. Sėkmės atveju „Banga“ atsilikimą nuo pirmaujančio trejetuko galėjo sumažinti iki minimumo.
Tačiau lygiaverčiai vykusiose rungtynėse abiejų kėlinių viduryje neišvengta klaidų gynyboje ir kauniečiai rezultatyviai užbaigė atakas. 31-ąją minutę po Grato Sirgėdo tolimo perdavimo link vartų, Karolis Šilkaitis galva nukreipė kamuolį į Igno Driomovo ginamus vartus (1-0). Antrojo kėlinio viduryje tas pats Karolis Šilkaitis pasižymėjo antru įvarčiu, kai po vartininko atremto smūgio patogiai atšokusį kamuolį pasiuntė į „Bangos“ vartų kampą (2-0).
Pergalę iškovojęs „Kauno Žalgiris“ ne tik dar labiau padidino atotrūkį nuo „Bangos“, bet bent jau dienai arba ilgiau pakilo į antrąją vietą.

Ilgą rungtynių laiką pirmavusi "Minija" antrajame kėlinyje neatsilaikė prieš pirmenybių favoritę "Dainavą"
LFF I lygos pirmenybės
6 turas
Kretingos "MINIJA" - Alytaus DFK "DAINAVA" 1-3 (1-0)
Kretingiškiams rungtynių pradžia susiklostė puikiai ir po uždirbto bei Gvido Juškos realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį (1-0). „Minija“ įgytą persvarą išlaikė gan ilgai ir tik įsibėgėjus antrajam kėliniui DFK „Dainava“ po Tito Vitukyno įvarčio išlygino rezultatą (1-1). Pirmosios pergalės laukianties kretingiškiams, šių rungtynių favoritai alytiškiai neleido džiaugtis net tašku, nes likus apie 15 minučių iki rungtynių pabaigos Titas Vitukynas ntru savo įvarčiu šiose rungtynėse išvedė DFK „Dainavą“ į priekį (2-1), o per pridėtą laiką Ruslan Kisil įtvirrtino pergalę padvigubindamas persvarą (3-1).
„Minija“ per šešerias rungtynes sužaidusi dukart lygiosiomis ir patyrusi 4 pralaimėjimus, LFF I-oje lygoje tarp 14 komandų žengia 12-oje vietoje.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybėse baigėsi pirmasis ratas
Šią savaitę Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybėse baigėsi pirmasis ratas ir dabar pirmenybėse iki rugpjūčio pradžios bus pertrauka.
Sėkmingiausiai pirmajame rate sekėsi „EDM Statyba-Sendvariui“, kuris taškus prarado tik pirmajame ture lygiosiomis 1-1 sužaidęs su persekiojančia „Nautica-Atlanto Veteranai“ komanda. Vėliau sekė keturios pergalės prieš likusias pirmenybių komandas ir per 5 turus surinkti 13 taškų, leidžia būti turnyrinės lentelės viršūnėje.
Antroje vietoje esanti „Nautica-Atlanto veteranai“ apart lygiųjų, pirmajame rate dar 3-6 nusileido FK „Sokeriui“, bet rato pabaigoje pasiekusi dvi įtikinamas pergales, ši ekipa ir toliau persekioja lyderius.
FK „Sokeris“ taip pat pradėjęs pirmenybes pralaimėjimu 1-3 dabar laipteliu žemiau esančiam „Danės perlui“, vėliau pasiekė tris pergales bei tik minimalia persvara 0-1 nusileido lyderiams, užima trečiąją vietą.
Gerai pirmenybes pradėjęs „Danės perlas“ per pirmus tris turus surinko šešis taškus, tačiau rato pabaigoje patirti du pralaimėjimai apsunkins kovą dėl prizinių vietų antrajame rate.
Nesėkmingai pirmajame rate rungtyniavo „Kruopa“, kuri ilgai negalėjo iškovoti pirmųjų taškų ir per penkias dvikovas pasiekusi tik vieną pergalę, tik rato pabaigoje pakilo iš paskutinės vietos.
Tuo tarpu „Memel“ komanda pradėjusi pirmenybes skambia pergale 4-3 prieš „Kruopą“, vėliau taškų nebeiškovojo, o per paskutines tris dvikovas ši komanda nesugebėjo įmušti nei vieno įvarčio, tad lieka turnyrinės lentelės apačioje.
Antrasis ratas prasidės rugpjūčio 3-4 d.

Rungtynėse dėl III-os vietos "Klaipėdos FM-2004-1" komanda nugalėjo antrajame kėlinyje net du 11 m. baudinius nerealizavusią FK "VS-Jonušai" ekipą
XIX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Liepos 10 d.
Rungtynės dėl III vietos
"KLAIPĖDOS FM-2004-1" - FK "VS-JONUŠAI" 2-0 (0-0) VIDEO
42 min. Arminas Gečas (1-0)
51 min. Simonas Alsys (neįmuštas 11 m. baudinys)
70 min. Julius Vyšniauskas (2-0)
71 min. Regimantas Raštutis (neįmuštas 11 m. baudinys)
Penktadienį vakare rungtynėmis dėl III-sios vietos baigėsi XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyras. Šių rungtynių pirmajame kėlinyje kiek pavojingiau puolime žaidė FK „VS-Jonušai“ komandos žaidėjai, bet jiems net kelis kartus nepavyko pasiųsti kamuolį į vartus vos iš kelių metrų. „Klaipėdos FM-2004“ auklėtiniai atsakydavo kontratakomis, bet ir jų smūgiai iki pertraukos skriejo tik šalia vartų.
Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui jaunimas viena ataka ilgai bandė „rasti kelią“ link varžovų vartų ir jiems tai pavyko – po kelių bandymų įsiveržti į baudos aikštelę, jos kraštu prasiveržus kamuolys buvo perduotas palei vartus, o Arminas Gečas atliko tikslų smūgį į vartus (1-0). Bet netrukus FM auklėtinis sužaidė ranka savoje baudos aikštelėje ir buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau FK „VS-Jonušai“ žaidėjo Simono Alsio smūgiuotas kamuolys skriejo į skersinį.
FK „VS-Jonušai“ ir toliau bandė išlyginti rezultatą, o jaunimas siekė atsakyti greitomis kontratakomis ir po vienos iš jų uždirbo patys galimybę smūgiuoti nuo 11 metrų atžymos. Julius Vyšniauskas sėkmingai atliko baudinį ir „Klaipėdos FM-2004-1“ komandos persvaras padvigubėjo 2-0.
Vos po minutės dar kartą FK „VS-Jonušai“ gavo galimybę atlikti 11 metrų baudinį, kai varžovai antrąkart sužaidė ranka savo baudos aikštelėje, bet šįkart jau futbolo mokyklos vartininkas gelbėjo komandą nuo įvarčio.
FK „VS-Jonušai“ iki rungtynių pabaigos susikūrė dar kelias progas bei sudrebino varžovų vartų skersinį, tačiau nesugebėjo net susšvelninti atsilikimo, tad „Klaipėdos FM-2004-1“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 2-0 ir turnyre užėmė III-ąją vietą.

XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyre finale "Neptūnas B" įveikė "Rosa B" ekipą
Liepos 8 d.
Finalas
"NEPTŪNAS B" - "ROSA B" 3-0 (2-0) VIDEO FOTO
8 min. Aurimas Skurdelis (1-0)
27 min. Tautvydas Špiegis (2-0)
74 min. Gleb Son (3-0)
Trečiadienį buvo sužaistos XIX-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro finalo rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko „Neptūno B“ ir „Rosa B“ komandos. Nors finale nominaliai rungtyniavo abiejų futbolo klubų dublerinės komandos, tačiau abiejų sudėtyse netrūko žaidėjų iš pagrindinių komandų. „Neptūn B“ komandos labiau patyrę žaidėjai nuo rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir jau 8–ąją rungtynių minutę Aurimas Skurdelis rezultatyviai užbaigė „Neptūno B“ komandos ataką (1-0). Ir po pirmojo įvarčio daugiau atakavo „Neptūno B“ komanda, tik daugelyje atakų šiai ekipai pritrūko tikslumo baigiamoje atakos fazėje. 27-ąją minutę po įžaisto kampinio Tautvydas Špiegis alva atliko tikslų smūgį į „Rosa B“ komandos vartus ir padvigubino savo komandos persvarą (2-0). ‚Rosa B“ komandai tik kėliniui baigiantis pavyko kiek dažniau lankytis prie varžovų vartų, bet įsimintinų momentų sukurti nepavyko.
Po eilės keitimų abejose komandose, antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Neptūno B“ komandos atakos ir toliau buvo pavojingesnės ir ne viename momente „Rosa b“ komandą nuo įvarčio gelbėjo tik vartininkas arba tik tai, kad kamuolys skriejo į vartų konstrukciją. Vis gi iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms „Neptūnas B“ dar kartą surengė rezultatyvią ataką, o įvarčiu pasižymėjo Gleb Son (3-0).
Tad finale „Neptūnas B“ įtikinamai laimėjo finalo rungtynes rezultatu 3-0, o šios komandos žaidėjas Denis Matihin buvo pripažintas geriausiu finalo rungtynių žaidėju.

Antrajame kėlinyje "Bangos" žaidėja Lijana Gedminaitė savo įvarčiais visiškai palaužė viešnių iš Utenos pasipriešinimą
LFF moterų A yga
Liepos 5 d.
10 turas
Gargždų "BANGA" - Utenos FK "UTENIS" 5-1 (1-0) FOTO
Sekmadienį Gargžduose „Bangos“ merginų komanda priėmė viešnias iš Utenos. Gargždiškės pirmojo kėlinio 36-ąją minutę išsiveržė į priekį po Austės Bernotaitės įvarčio (1-0), bet varžovės tik prasidėjus antrajam kėliniui išlygino rezultatą 1-1.
Nesiruošdama prarasti svarbių taškų „Banga“ ilgai neužtruko, kol Lijanos Gedminaitės įvarčiu vėl įgijo pranašumą 2-1, o iki rungtynių pabaigos Lijana savo dar trimis įvarčiais visiškai palaužė varžovių pasipriešinimą 5-1.

Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse trys iš keturių Klaipėdos regiono komandų pasiekė pergales
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
4 turas
Liepos 4 d.
Klaipėdos "ATLANTAS" - Plungės "BABRUNGAS" 2-1 (0-0)
Gargždų "BANGA B" - Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" 4-1 (2-0)
Klaipėdos "ROSA" - Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 0-6 (0-2)
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šiaulių "JUVENTA-99" 3-0 (3-0)
Taip „sukrito“ varžybų tvarkaraštis, kad visos Klaipėdos regiono komandos šį savaitgalį rungtyniavo savoje aikštėje ir gal tai nulėmė, kad tik vienai iš jų nepavyko iškovoti pergalės.
„Atlantas“ nesugebėjęs įgyti persvaros pirmoje rungtynių pusėje, vos tik prasidėjus antrajam kėliniui gražiu ir tiksliu Oresto Abramavičiaus smūgiu į varžovų vartus, išsiveržė į priekį (1-0). Nemažiau gražiu įvarčiu gan greitai pavyko atsakyti ir plungiškiams (1-1), o „Atlanto“ pergalę nulėmė likus dešimčiai minučių uždirbtas ir Ernesto Razono realizuotas 11 m. baudinys (2-1).
Tuo pačiu metu Gargžduose „Banga B“ rungtyniavo su pergalingai kol kas žengusia Šiaulių FA „Šiauliai B“ komanda. Gargždiškiai iki pirmojo kėlinio vidurio po Mindaugo Gelžinio ir Pauliaus Lotužio įvarčių įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Antrajame kėlinyje varžovai rungtyniaudami mažumoje sugebėjo sušvelninti atsilikimą (2-1), bet rungtynių pabaigoje Gustas Gumbaravičius ir Ignas Venckus įtvirtino „Bangos B“ komandos antrąją pergalę (4-1).
Vėliau sekusioje „Rosa“ ir „ŠPPC-Radviliškis“ komandų dvikovoje, jaunai klaipėdiečių komandai prieš praėjusių metų nugalėtojus pavyko atsilaikyti tik pusė kėlinio ir iki pertraukos kamuolys dukart buvo nukreiptas į „Rosos“ ekipos vartus (0-2). Antrajame kėlinyje Radviliškio komandai dar lengviau sekėsi įveikti varžovų gynybą ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 6-0.
Klaipėdos futbolo dieną vainikavo vakare vykusi „Neptūno“ ir „Šiaulių „Juventos-99“ dvikova. Nuo rungtynių pradžios „Neptūno“ puolimo grandžiai aktyviai puolus varžovų vartus per pirmąjį pusvalandį buvo įgyta trijų įvarčių persvara – iš pradžių gražiu prasiveržimu ir įvarčių nuo baudos aikštelės prieigų į vartų kampą pasižymėjo Lev Son (1-0), o vėliau dukart atakos smaigalyje atsidūrė Martynas Velyvis, kuris savais įvarčiais padidino atotrūkį (3-0). Per likusį rungtynių laiką komandos rungtyniavo kiek mažesniu tempu ir savų susikurtų progų paversti įvarčiais nesugebėjo. Tad „Neptūnas“ pasiekė trečiąją pergalę per žaistas keturias rungtynes.

"Banga" iš Vilniaus sugrįžo su iškovotu tašku
LFF A lyga
Liepos 3 d.
8 turas
Vilniaus "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA"0-0 (0-0) VIDEO
Penktadienį „Banga“ aštuntojo turo rungtynes žaidė išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu“, kurio šio sezono rezultatai labai „banguoti“. Praėjusiame ture pasiekę rezultatyvią pergalę, šįkart vilniečiai nesurado laisvų kelių link „Bangos“ vartų ir labiausiai įsimintinu momentu galima laikyti šeimininkų pataikymą į gargždiškių vartų virpstą įsibėgėjus rungtynėms.
Tiesa, rungtynių pabaigoje buvo dar vienas diskutuotinas momentas, kai likus kelioms minutėms teisėjai skyrė 11 metrų baudinį į „Bangos“ vartus, bet po kiek užtrukusio teisėjų pasitarimo, paskirtas buvo atšauktas.
Tad „Banga“ savo taškų sąskaitą papildė dar vienu svarbiu tašku ir šiuo metu gan tvirtai žengia ketvirtoje vietoje.

Kėdainiuose "Minija" pralaimėjo po prasto sezono starto įsibėgėjančiam "Nevėžiui"
5 turas
Liepos 3 d.
Kėdainių "NEVĖŽIS" - Kretingos "MINIJA" 4-0 (1-0)
Vykdama į Kėdainius „Minija“ vylėsi nutraukti nesėkmingų išvykų seriją ir rungtynėse su „Nevėžiu“, kurio sezono startas nedžiugino, tikėjosi iškovoti taškų. Bent jau beveik visas pirmasis kėlinys nieko prasto nežadėjo, tačiau prieš pat pertrauką praleistas įvartis gerokai atsiliepė „Minijos“ žaidimui antrajame kėlinyje. Net trimis įvarčiais šiose rungtynėse kretingiškius „nubaudė“ Evaldas Kugys, kuris ir buvo pagrindinis įtikinamos „Nevėžio“ pergalės (4-0) kalvis.
Kretingiškiai per penkerias rungtynes dukart sužaidė lygiosiomis ir patyrė tris pralaimėjimus.

Pirmąją pergalę FK "Šilutė" pasiekė prieš Tauragės "Taurą"
4 turas
Liepos 3 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Tauragės "TAURAS" 3-1 (1-0)
Išvykose dukart sužaidusi lygiosiomis ir namų aikštėje pirmas rungtynes žaidusi FK „Šilutė“ siekė pirmosios pergalės dvikovoje prieš Tauragės „Taurą“. Prieš pat pertrauką šilutiškius į priekį išvedė patyręs puolėjas Robertas Šmitas (1-0), o antrajame kėlinyje persvarą padvigubino Martynas Golubovskis (2-0).
Kai atrodė, kad rungtynėms baigiantis 11 metrų baudiniu FK „Šilutė“ įtvirtins pergalę, Evaldui Užkuraičiui jo sėkmingai realizuoti nepavyko, o dar po trijų minučių įvartis nuo 11 metrų atžymos krito į šilutiškių vartus ir intriga buvo atkurta (2-1). Vis gi Robertas Šmitas paskutinę minutę antru savo įvarčiu įtvirtino pirmąją FK „Šilutės“ pergalę (3-1).