Rezultatyvios lygiosios FK "VS-Jonušai"ir "Rosa B" komandų rungtynėse
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 10 d.
Nukeltos iš 2 turo
FK VS-JONUŠAI - ROSA B 3-3 (3-1) VIDEO

"Neptūnas B" laimėjo svarbias rungtynes prieš 'EDM Statybą-Sendvarį", "Klaipėdos FM-2004" pratęsė "Sakuonos-Rūgpienių kaimo" ekipos nesėkmes

7 turas
Gargždų "BANGA B" - Klaipėdos "ATLANTAS" 4-2 (1-0)
Plungės "BABRUNGAS" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 1-0 (1-0)

Įgavusi pagreitį 'Minija" pasiekė antrąją pergalę paeiliui
LFF I lygos pirmenybės
10 turas
Rugpjūčio 8 d.
Kretingos "MINIJA" - Mažeikių "ATMOSFERA" 2-0 (1-0)
Aštuonis turus be pergalių žengusi Kretingos „Minija“ pagaliau sulaukė palankaus laikotarpio, kai rungtyniauja su turnyrinė lentelės kaimynais. Praėjusį savaitgalį išvykoje 3-0 įtikinamai laimėjusi prieš „Kauno Žalgirį“, šįkart savus žiūrovus Kretingos komanda siekė nudžiuginti pergale prieš Mažeikių „Atmosferą“.
Kaip ir Kaune, taip ir šįkart pagrindinis pergalės kalvis buvo Joao Pedro da Silva, kuris šiose rungtynėse įmušė du įvarčius, o „Minija“ laimėjo rungtynes rezultatu 2-0.
Pasiekusi dvi pergales iš eilės "Minija“ ženkliai priartėjo prie pirmojo aštuntuko (atsilieka vos trimis taškais), kuris antrajame etape tęs kovą dėl prizinių vietų.

Gargždų "Banga" minimalia persvara nusileido į lyderių pozicijas sugrįžusiam Vilniaus "Žalgiriui"
LFF A lyga
Rugpjūčio 7 d.
14 turas
Vilniaus "ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 1-0 (1-0) VIDEO
Penktadienį Vilniuje „Banga“ rungtyniavo su kelias pergales paeiliui pasiekusiu „Žalgiriu“. Savo gerą formą vilniečiai įrodė ir rungtynių pradžioje, kai įsibėgėjus rungtynėms po pakelto kampinio „Žalgirio“ žaidėjai rezultatyviai užbaigė ataką (1-0).
„Banga“ jau ne pirmą kartą šiame sezone įgija vieno žaidėjo pranašumą ir jį turi visą antrąją rungtynių pusę, tačiau gargždiškiams nesiseka tuo pranašumo išnaudoti kuriant rezultatyvias atakas. Antrajame kėlinyje arčiausiausiai tikslo dukart buvo atsidūręs Robertas Vėževičius, bet jam išlyginti rezultato nepavyko. Ir šįkart buvo susikurta proga per pridėtą rungtynių laiką, tačiau ir ji neišnaudota, tad teko pripažinti „Žalgirio“ pergale rezultatu 1-0 ir ji leido vilniečiams sugrįžti į pirmąją vietą.

Rezultatyviose rungtynėse "Neptūnas B" nugalėjo FK "VS-Jonušai" ekipą
Rugpjūčio 2 d.
Nukeltos iš 1 turo
NEPTŪNAS B - FK VS-JONUŠAI 4-2 (2-1) VIDEO
Sekmadienį vakare prasidėjusių rungtynių pradžioje netrūko įvairių išskirtinių momentų – jau 5-ąją minutę „Neptūnas B“ nerealizavo 11 metrų baudinio, dar sekančioje atakoje varžovai tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį, o dar po minutės Jogaila Šimkus rezultatyviai užbaigė FK „VS-Jonušai“ komandos ataką. Bet „Neptūnas B“ varžovams įgyta persvara leido džiaugtis vos kelias minutes ir po kampinio Tomas Jonušas tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą (1-1).
Vėliau žaidimas kiek aprimo, tiksliau jau grėsmių prie abiejų komandų vartų buvo mažiau. Bet pirmojo kėlinio pabaigoje Martynas Velyvis įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į laisvą varžovų vartų kampą (2-1). Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui tas pats Martynas Velyvis, gavęs gerą perdavimą iš aikštės vidurio, prasiveržė link vartų ir atliko dar vieną tikslų smūgį (3-1).
Antrojo kėlinio viduryje po pražangos į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį FK „VS-Jonušai“ komandos žaidėjas netyčia nukreipė į savus vartus ir jau persvara išaugo iki trijų įvarčių (4-1). Tik ją jau po minutės FK „VS-Jonušai“ ekipai po greitos atakos pavyko sušvelninti Šarūno Genčiaus įvarčiu (4-2).
Per paskutines dvidešimt minučių darbo pakankamai turėjo abiejų komandų vartininkai, bet rezultatas daugiau nebepakito ir „Neptūnas B“ pasiekė pergalę rezultatu 4-2.

Laimėjusi nukeltas rungtynes "Banga B" pakilo į lyderės pozicijas
Nukeltos iš 3 turo
Plungės "BABRUNGAS" - Gargždų "BANGA B" 0-4 (0-2)
Nukeltose trečiojo turo rungtynėse Gargždų "Bangos" dubleriai sekmadienį Plungėje pasiekė rezultatyvią pergalę 4-0 (2-0) prieš "Babrungą" ir LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse pakilo į pirmąją vietą.
Įpusėjus pirmajam kėliniui gargždiškius į priekį išvedė Ignas Venckus bei ilgai netrukus persvara buvo padvigubinta Timuro Beržonskio. Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui Ignas Venckus antrąkart pasižymėjo šiose rungtynėse, o paskutinį įvartį Plungės komandos žaidėjai įmušė į savo vartus.

"Banga" neleido persekiotojams sumažinti atsilikimo
LFF A lyga
Rugpjūčio 1 d.
13 turas
Gargždų "BANGA" - Vilniaus FK "RITERIAI" 1-1 (1-1) VIDEO FOTO

LFF A lygos čempionatui persiritus į antrąją pusę „Bangos“ komandos pagrindiniu tikslu tampa išlikti ketvirtoje vietoje, aišku neatmetant galimybės vytis ir pirmaujantį trejetuką. Tad gargždiškiams svarbiomis tapo rungtynės su žemiau žengiančiomis FK „Panevėžio“ ir FK „Riteriai“ komandomis. Su pastaraja šeštadienį „Banga“ kovojo savoje aikštėje.
Rungtynių pradžioje „Bangos“ žaidėjai buvo užklupti varžovų aktyvaus puolimo ir pirmomis minutėmis po sumaišties šeimininkų baudos aikštelėje, kamuolys buvo pasiųstas į gargždiškių vartus (0-1). Netrukus svečių persvara galėjo net ir padvigubėti, tik varžovams nepavyko atlikti smūgių iš pavojingų vietų po pakeltų kampinių.
Vėliau žaidimui kiek aprimus, „Bangos“ žaidėjas Karolis Urbaitis pats uždirbo galimybę smūgiuoti nuo 11 metrų atžymos, pats ir sėkmingai realizavo baudinį bei išlygino rezultatą (1-1).
Po pertraukos aktyviais reidais labiau pasižymėjo „Bangos“ puolėjai, bet pora smūgių galva skriejo tik greta vartų, netrukus smūgiais galva atsakė ir „Riterių“ puolėjai ir gargždiškius nuo įvarčių gelbėjo vartininkas.
Puikią galimybę įspūdingai išplėšti pergalę turėjo Jonas Bičkus, bet iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys, likus pusei minutės iki finalio švilpuko, skriejo į virpstą.
Tad po šių lygiųjų „Banga“ nuo „Riterių“ komandos išlaikė aštuonių taškų atotrūkį.

"Minija" iš Kauno parsivežė pirmąją šio sezono pergalę
9 turas
"KAUNO ŽALGIRIS B" - Kretingos "MINIJA" 0-3 (0-0) FOTO
Į Kauną „Minija“ vyko su mintimis „kada gi jeigu ne šiandien“, nes per pirmus aštuonis turus nesulaukę pirmosios pergalės šįkart jos buvo tikimąsi, ypač kai buvo rungtyniaujama su tik vieną pergalę iškovojusiais „Kauno Žalgirio“ dubleriais.
Per pirmąją rungtynių pusę „Minijai“ prie savo tikslo priartėti nepavyko, bet ir neleido šeimininkams įgyti persvaros (0-0). Tačiau įpusėjus antrajam kėliniui legionierių pastangomis „Minija“ pralaužė varžovų gynybą ir per dešimt minučių „krito“ net trys įvarčiai į kauniečių vartus. Du kartus pasižymėjo Joao Pedra Ferreira Da Silva ir vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Sibusiso Magwaza.
Pasiekusi pergalę rezultatu 3-0, „Minija“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno Žalgiris B“ komandą ir dabar užima 12-ąją vietą tarp keturiolikos komandų.

Rungtynių pradžioje ir pabaigoje pasižymėjęs "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo "Klaipėdos FM-2004" auklėtinius
Liepos 29 d.
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2004 2-0 (1-0) VIDEO
Vos įsibėgėjus rungtynėms „EDM Statyba-Sednvaris“ komanda uždirbo kampinį bei jį pakėlus, Lukas Šarkauskis smūgiavo galva į vartus ir „Klaipėdos FM-2004“ ekipos gynėjas nuo vartų linijos bandė išmušti kamuolį, tačiau nukreipė jį į savo komandos vartininką, o nuo jo kamuolys kirto vartų liniją (1-0).
Toliau iki pertraukos abiejų komandų gynėjai sėkmingiau griovė varžovų atakas nei sekėsi puolėjams jas kurti, tad ypač pavojingų momentų per visą pirmąjį kėlinį buvo mažai.
Antroje rungtynių pusėje „Klaipėdos FM-2004“ komanda bandė perimti iniciatyvą į savo rankas ir dažnais reidais link varžovų vartų bandė susikurti galimybė išlyginti rezultatą. Įpusėjus kėliniui buvo sukurta ypatingai gera proga, bet atakos smaigalyje atsidūręs Gustas Saladžius vos iš kelių metrų smūgiavo šalia vartų. Rungtynių pabaigoje perdaug puolimu susigundžiusius Klaipėdos FM auklėtinius kontrataka užklupo „EDM Statyba-Sendvario“ puolėjai, kurie neleistinai buvo sustabdyti vartininko baudos aikštelės prieigose. Prie kamuolio stojęs Artiom Drozdov puikiu smūgiu palei tolimąjį vartų virpstą įmušė pergalę įtvirtinusį įvartį (2-0).
„EDM Statyba-Sendvaris“ per trejas rungtynes pasiekė dvi pergales, o „Klaipėdos FM-2004“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė.