Išaiškėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių komandų galutinis išsidėstymas
Sekmadienį buvo sužaistos dvejos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių paskutinio turo rungtynės, po kurių paaiškėjo galutinis komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje. Jau prieš du turus nugalėtojų vardus buvo užsitikrinusi „Sarema“, kuri per 21 rungtynes iškovojo 48 taškus. Tiesa, paskutinėse rungtynėse rungtyniavusi nepajėgiausios sudėties, net 2:6 nusileido į penktąją poziciją pakilusiai „Klarksono-Sakuonos“ komandai.
Paskutiniame ture tarpusavyje kovojo į antrąją poziciją pretendavusios FK „Koralo“ ir „Baltų“ komandos. Pastarajai komandai buvo būtina pergalė nemažiau dviejų įvarčių persvara, bet greitai ją įgijusi „Baltų“ komanda rungtynes laimėjo net penkių įvarčių pranašumu (5:0) ir užsitikrino antrąją vietą.
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių APDOVANOJIMŲ VIDEO
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 18 d.
FK „Koralas“ - "Baltai" 0:5 (0:3) VIDEO APŽVALGA

„Klarksonas-Sakuona“ - "Sarema" 6:2 (1:1) VIDEO MOMENTAI

Pirmenybėse liko sužaisti turnyrinei lentelei įtakos neturinčias rungtynes tarp „Babrungo“ ir „Rosos“ komandų, kurias komandos Plungėje planuoja žaisti sekantį savaitgalį.


"Babrungo" komanda pirmoji žengė į pusfinalį
LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Spalio 18 d.
Ketvirtfinalis
„Babrungas“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 3:1 (0:1)
Įvarčiai: 4 min. Karolis Tendys (0:1), 58 min. Paulius Budrys (1:1), 60 min. Rokas Rusys (2:1), 81 min. Edvinas Mickevičius (3:1). 64 min. Rokas Rusys nerealizavo 11 metų baudinio.
Įspėjimai: Jonas Latakas, Andrius Domarkas, Ernestas Grigas („Babrungas“), Vaidotas Juškus, Marius Bukauskas, Martynas Bačko („AGRpakas-Sendvaris“)

Pateikiame visą Taurės varžybų schemą, rungtynių laikus ir rezultatus:"AGRpakas-Sendvaris" pirmenybes užbaigė įtikinama pergale prieš "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 15 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ - "Rosa" 9:1 (3:1)

VIDEO APŽVALGA


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygoje startuos 12 ekipų
Ketvirtadienį, spalio 15 d., įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame 12 komandų patvirtino dalyvavimą varžybose. Šiame sezone III lygoje dalyvaus „KVK“ (Klaipėdos valstybinė kolegija), „LAJM“ (Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla), „Klaipėda City-2“, „Bega“, „Klaipėdos Policija“, „KPVM“ (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla), „Meglar“, „Ginduliai“, „Memel“, FC „Agluonėnai“, FK „Vienuolikė“, „FM-3“
III lygos startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos.
Ištraukus burtus paaiškėjo kokia bus turų eiga III-os lygos pirmajame etape:


"Baltai" turėjo paplušėti su "Rosa", kad užsitikrintų prizinę vietą ir sekmadienį su FK "Koralu" kovos dėl antrosios vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 14 d.
„Rosa“ - "Baltai" 3:6 (1:2)

VIDEO APŽVALGAĮvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos komandų vadovų susirinkimas
Trečiadienį, spalio 14 d., įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame dešimt komandų jau patvirtino dalyvavimą, o dar dvi iki savaitės pabaigos turi informuoti dėl savo apsisprendimo.
Dalyvavimą jau patvirtino – „Klaipėda City“, „Vakarų Frontas“, „LCC Moose FC“, FC „Suoliukas“, „Sparta“, „AGRpakas-Sendvaris“, „Miško Pasaka“, „Kuršiai“, „FM-97“, ir „Uosto Direkcija“.
Susirinkimo dieną apie atsisakymą dalyvauti varžybose pranešė „Nautica-2“, tačiau vietoj jos žada dalyvauti „Atviros erdvės jaunimo centro“ (AEJC) komanda, o „Bočiai-Transkela“ savo apsisprendimą patvirtins artimiausiomis dienomis. Beje, galimas variantas, kad šios dvi komandos apsijungs į vieną komandą ir II-oje lygoje bus 11 komandų.
II lygos startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos.
Ištraukus burtus paaiškėjo kokia bus turų eiga II-os lygos pirmajame etape, jei dalyvaus 12 komandų:


Patvirtintos 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandos
Spalio 13 d. įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos visos 12 komandų – „Gargždų Pramogos-Gelsauga“ (buvusi „Gargždų Pramogos-Klaipėdos Policija“), „Klaipėdos Universitetas“, „Irenita“, „Nautica“, „Plikiai“, „KUSK“, „Kruopa“, „Baltai“, „Sarema“, PM "Vėtra" (buvusi „Policijos mokykla“), „Bočiai“, „Titanic“.
Kaip jau buvo minėta anksčiau teisės I-oje lygoje atsisakė „Sportidus-KVK“, „Klaipėda City“, „Vakarų Frontas“ ir „LCC Kicks“.
Pirmenybių startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos. Pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o III-VI vietas užėmusios komandos kovos ketvirtfinalyje (1 pora III vieta - VI vieta ir 2 pora IV vieta – V vieta).
I lygoje paskutines dvi vietas užėmusios komandos praras vietą I-oje lygoje, o teisę kitąmet jas pakeisti turės II-os lygos finalininkės. Per susirinkimą nutarta, jei pasitrauks kuri iš komandų bei II-os lygos komandos nenorės eiti į I-ąją lygą ir liks tik iki dešimt komandų, tai 2016-2017 metų sezone bus mažinamas I-os lygos komandų skaičius iki dešimties komandų.
Per susirinkimą priimti keli pakeitimai nuostatuose:


"Babrungas" minimalia persvara įveikė sezoną užbaigusią "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 10 d.
„Babrungas“ - "KKT" 1:0 (0:0)


Permainingoje ir dramatiškoje dvikovoje "Baltai" įveikė mažumoje žaidusią "Klarksono-Sakuonos" ekipą ir tęsia kovą dėl II-os vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 8 d.
„Baltai“ - "Klarksonas-Sakuona" 4:3 (0:1)

VIDEO APŽVALGA


Nugalėtojų titulą užsitikrinusi "Sarema" lengvu tempu sutriuškino "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 7 d.
„Rosa“ - "Sarema" 2:7 (0:3)

Puslapis 186 iš 221 << < 183 184 185 186 187 188 189 > >>
Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 9 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 9 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015