FK JONUŠAI
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
42 (vid. 2.33)
ĮMUŠTA
39 (vid. 2.17)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas TamašauskasJogaila ŠimkusAinius Savickas
6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Ignas Tamašauskas
6
1
0
  Jogaila Šimkus
6
1
0
  Ainius Savickas
6
1
0
  Neilas Srėlbalius
5
1
0
  Matas Ilginis
4
0
0
  Laurynas Gedmintas
4
1
0
  Mantas Lukas
3
1
0
  Armandas Benius
3
0
0
  Rokas Vitkauskas
1
0
0
  Artūras Kumpis
1
1
0
  Deividas Kubilius
1
0
0
  Giedrius Šmaižys
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Mantas Šoblinskas
0
0
0
  Ramūnas Ruibys
0
0
0
  Rokas Pleikys
0
0
0
  Tadas Vitkauskas
0
0
0
  Arnas Dumbrauskas
0
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
0
0
  Rytis Statkus
0
3
0
  Andrius Baukys
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Nojus Andrejevas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
4
0
  Tadas Vaičekauskas
0
0
0
  Aurimas Barsteika
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Simonas Alsys
0
0
0
  Yevgenii Demura
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
INFO
Rezultatas
2023-05-22
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:0
FK JONUŠAI
2023-05-29
2 turas
FK JONUŠAI
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-06-05
3 turas
GARANT GROUP
4:1
FK JONUŠAI
2023-06-12
4 turas
FK JONUŠAI
7:3
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2023-06-20
5 turas
FK JONUŠAI
4:1
KLAIPĖDA CITY
2023-06-27
6 turas
FASOUL FC
1:1
FK JONUŠAI
2023-07-03
7 turas
FK JONUŠAI
1:1
FC SUOLIUKAS
2023-07-10
8 turas
FK GRANATA
3:1
FK JONUŠAI
2023-07-13
9 turas
FK JONUŠAI
2:0
FK PLIUSAS
2023-08-07
10 turas
FK JONUŠAI
4:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-08-15
11 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:0
FK JONUŠAI
2023-08-22
12 turas
FK JONUŠAI
2:7
GARANT GROUP
2023-08-28
13 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
3:0
FK JONUŠAI
2023-09-12
15 turas
FK JONUŠAI
6:2
FASOUL FC
2023-09-14
14 turas
KLAIPĖDA CITY
0:5
FK JONUŠAI
2023-09-18
16 turas
FC SUOLIUKAS
3:4
FK JONUŠAI
2023-09-25
17 turas
FK JONUŠAI
2:3
FK GRANATA
2023-10-05
18 turas
FK PLIUSAS
1:2
FK JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015