KLAIPĖDA CITY
Informacija
8
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
41 (vid. 2.28)
ĮMUŠTA
47 (vid. 2.61)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusTomas NorkūnasJustas Adamas
10 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
10
2
0
  Tomas Norkūnas
9
0
0
  Justas Adamas
6
1
0
  Mantas Razonas
5
1
0
  Roman Abrašin
3
0
0
  Edvardas Dacys
3
2
0
  Rokas Černiauskas
2
1
0
  Viačeslav Čiumačenko
1
0
0
  Andrej Klesčionok
1
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
0
0
  Vaidotas Juškus
0
1
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Irmantas Slušnys
0
2
0
  Viktor Klesčionok
0
1
1
  Aidas Capas
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Mindaugas Zaveckas
0
0
0
  Deividas Gibėža
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Vytautas Žukauskas
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Rolandas Kuncė
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
INFO
Rezultatas
2023-05-22
1 turas
FK PLIUSAS
2:4
KLAIPĖDA CITY
2023-05-29
2 turas
KLAIPĖDA CITY
2:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-06-06
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
KLAIPĖDA CITY
2023-06-13
4 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
GARANT GROUP
2023-06-20
5 turas
FK JONUŠAI
4:1
KLAIPĖDA CITY
2023-06-26
6 turas
KLAIPĖDA CITY
4:2
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
2023-07-03
7 turas
KLAIPĖDA CITY
3:0
FASOUL FC
2023-07-10
8 turas
FC SUOLIUKAS
3:8
KLAIPĖDA CITY
2023-07-12
9 turas
KLAIPĖDA CITY
1:3
FK GRANATA
2023-08-07
10 turas
KLAIPĖDA CITY
4:0
FK PLIUSAS
2023-08-14
11 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:2
KLAIPĖDA CITY
2023-08-21
12 turas
KLAIPĖDA CITY
2:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-08-28
13 turas
GARANT GROUP
3:0
KLAIPĖDA CITY
2023-09-11
15 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
1:3
KLAIPĖDA CITY
2023-09-14
14 turas
KLAIPĖDA CITY
0:5
FK JONUŠAI
2023-09-18
16 turas
FASOUL FC
1:1
KLAIPĖDA CITY
2023-09-25
17 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FC SUOLIUKAS
2023-10-06
18 turas
FK GRANATA
10:0
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-20
19.00
KLAIPĖDA CITY
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015