"Sakuona-Rūgpienių kaimas" rezultatyviu puolimu rungtynių pradžioje pranoko "Klaipėda City" vienuolikę
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Gegužės 29 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Klaipėda City" 7:1 (4:1)

Lyderiaujantys FK "Jakai" laimėjo po vienintelio įvarčio rungtynių pabaigoje, "Kruopa" ir "Vakarų Frontas" iškovotais taškais stengiasi neatsilikti
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
"Koralas-Tobula Instaliacija" - FK "Jakai" 0:1 (0:0)

"Agluona" - "Kruopa" 2:7 (0:4)

"Vakarų Frontas" - FK "Granata" 3:1 (1:0)

LFF Taurės varžybų II-ajame etape netrūko atkaklių dvikovų
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės II etape iš kovos pasitraukė du A lygos klubai, kurie suklupo Palangoje ir Panevėžyje, o nugalėtojų titulą ginančiam Vilniaus "Žalgiriui" Gargžduose prireikė baudinių serijos.
"Žalgiris" Gargžduose pirmavo po Matija Ljujijčiaus įvarčio prieš pertrauką, tačiau paskutinėmis akimirkomis "Banga" uždirbo 11 metrų baudinį ir pakartotiniu smūgiu rezultatą išlygino Mantas Gudauskas. Per pratęsimą komandos nepasižymėjo, o baudinių serijoje trys šeimininkų smūgiai nepasiekė tikslo - "Žalgiris" šventė sunkią pergalę.
Nokdauną patyrė "Kauno Žalgiris", kurį svečiuose 0:3 pranoko pasiduoti "Panevėžys". Nugalėtojų gretose įmušė Mantas Savėnas, Arnas Ribokas ir Charlesas Atsina.
Skambią pergalę pasiekė ir "Palanga" - praėjusių metų papildomų rungtynių dėl patekimo į A lygą pakartojime pajūrio atstovai 1:0 privertė pasiduoti "Utenį". Pergalingą įvartį pelnė Gvidas Juška.
Kauno "Stumbro" pergalę Šilutėje lėmė vienintelis Fabio Lopeso įvartis, o "Jonava" turėjo paplušėti Kybartuose. Tautvydo Eliošiaus ir Edgaro Makarovo įvarčiai pirmajame kėlinyje nepalaužė "Sveikatos" pasipriešinimo ir po Mindaugo Bičkaus įvarčio šeimininkai kovėsi iki pabaigos (1:2)
Varžovus iš aukštesnių lygų taip pat įveikė Kauno rajono "Garliava" ir Vilniaus "Panerys", o daugiausiai įvarčių įmušta Vilniuje. Klaipėdos "Atlantas" net 13:1 nepasigailėjo "Vilties" komandos. Po triskart pasižymėjo A. Paniukovas, J. Vereščakas, A. Ciofu ir L. Pilibaitis.
III etapo burtai bus traukiami gegužės 30-ąją 13 valandą.

V-asis futbolo turnyras Edmontui Karinauskui atminti
Šeštadenį Klaipėdoje įvyko V-asis futbolo turnyras Edmontui Karinauskui atminti, kuriame varžėsi tiek vaikai, tiek futbolo veteranai. Nuo ankstyvo ryto prasidėjo vaikų futbolo turnyras, kuriame rato sistema dalyvavo keturios komandos – FM „Bitutės“, FK „Banga“, FM „Švyturys“, FK „Baltai“.
Po vaikų turnyro startavo Tarptautinis veteranų futbolo turnyras dvejose amžiaus grupėse. Virš 50 metų grupėje rungtyniavo Klaipėdos komanda, Žemaitijos komanda, Liepojos ir Kaliningrado ekipos.
Kiek jaunesnių veteranų grupėje (virš 35 metų) dalyvavo FK „Baltai-78“, FK „Atlantas“, Mažeikių komanda ir „Aldo draugai“.

Rezultatyvios lygiosios tarp FA "Šiauliai" ir "Širvėna" komandų, kurias šiauliečiai išplėšė paskutinėmis rungtynių akimirkomis
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 26 d.
4 turas
FA "Šiauliai" - "Širvėna" 3:3 (1:2)
Ketvirtojo turo rungtynėse Šiaulių miesto stadione Biržų „Širvėna“ prabėgus pirmajam rungtynių pusvalandžiui po Mariaus Ligeikos įvarčio išsiveržė į priekį (1:0), o dar po kurio laiko Marius Zabarauskas svečių persvarą padvigubino (2:0). Tačiau FA „Šiauliai“ jau po minutės Justino Kuzino tiksliu smūgiu skirtumą sušvelnino (1:2), o pačioje antrojo kėlinio pradžioje, pasižymėjus Dovydui Medžiaušiui, buvo atstatyta lygybė – 2:2.
Vis gi „Širvėna“ nepalūžo ir ilgai netrukus dar kartą po Gailiaus Lansbergo įvarčio įgijo persvarą (3:2). Lemiamas rungtynių įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje – antrąkart šiose rungtynėse pasižymėjęs Justinas Kuizinas išplėšė savo komandai lygiąsias (3:3) bei privertė „Širvėnos“ komandą prarasti pirmuosius taškus.

Rungtynių eigoje pralaiminėjusios "Sarema" ir "KU-Viskas Futbolui" ekipos iškovojo pergales, "Klaipėda City" privertė varžovus patirti pirmąjį pralaimėjimą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 25 d.
"Kretingos Grūdai" - "Sarema" 1:3 (1:1)

"Titanic" - "KU-Viskas Futbolui" 2:3 (1:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėda City" 2:5 (1:2)

Mažumoje žaidusi "Miško Pasaka" atėmė pirmus taškus iš FC "Suoliuko" komandos
Gegužės 24 d.
"Miško Pasaka" - FC "Suoliukas" 2:2 (1:1)

"Gargždų Pramogos-SC" išvykoje dviejų įvarčių persvara įveikė "Atlantas B" komandą
Gegužės 23 d.
4 turas
"Atlantas B" - "Gargždų Pramogos-SC" 0:2 (0:2)

Antradienį pergalėmis savo taškų sąskaitas papildė "Vakarų Frontas", "Sparta" ir "Koralas-Tobula Instaliacija"
"Futbolo mokykla" - "Vakarų Frontas" 0:5 (0:2)

"Sparta" - "Nautica" 4:1 (2:0)

FK "Granata" - "Koralas-Tobula Instaliacija" 0:2 (0:0)

"Klaipėda City" LFF III-os lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse debiutavo rezultatyvia pergale