"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)


III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)


"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)


II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)


Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)


"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)


"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)


"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)


"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)


"AGRpakas-Sendvaris" dalyvavimą II-oje lygoje baigė pergale prieš "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „LCC Kicks“ 6:3 (3:1)

Puslapis 226 iš 235 << < 223 224 225 226 227 228 229 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FK GRANATA - FK VS-JONUŠAI
20.10
1 turas
FC SUOLIUKAS - GARANT GROUP
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 0 0
4. FC SUOLIUKAS 0 0
5. FK PLIUSAS 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. GARANT GROUP 0 0
8. FK VS-JONUŠAI 0 0
9. FK GRANATA 0 0
10. FASOUL ARTSPACE 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. TRITON LT 0 0
13. FK FUTERA 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015