Puikiai sužaidęs antrąjį kėlinį "Vakarų frontas" nugalėjo "Policijos mokyklą", "ARGpakas-Sendvaris" minimalia persvara įveikė "LAJM" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 17 d.
„LAJM“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 4:5 (2:3)
„Vakarų frontas“ – „Policijos mokykla“ 7:6 (2:5)
II lygos II-ojo turo rungtynėse „Policijos mokykla“ po pirmos rungtynių pusės 5-2 pirmavo prieš „Vakarų frontą“, tačiau ne tik puolime, bet ir gynyboje antrąjį kėlinį gerai sužaidęs „Vakarų frontas“, rungtynėms baigianti išsiveržė į priekį ir iškovojo antrąją pergalę (7:6).
Kitoje vakaro dvikovoje savo pirmas rungtynes žaidė „LAJM“ ir „ARGpakas-Sendvaris“ ekipos. „LAJM“ ekipa sėkmingiau sužaidė tik rungtynių pradžią ir pabaigą, per kurias įmušė po du įvarčius, tačiau „ARGpakas-Sendvaris“ spėjęs atsitiesti dar pirmojo kėlinio pabaigoje (3:2), o antrajame kėlinyje įgijęs net trijų įvarčių persvarą (5:2), varžovams leido priartėti tik rungtynėms baigiantis (5:4).


"Kruopos" patirtis neprilygo "Irenitos" greičiui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 14 d.
„Kruopa“ – „Irenita“ 2:7 (0:4) FOTO


"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 14 d.
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)



"Nautica" antroje rungtynių pusėje palaužė "Titanic" komandos pasipriešinimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 13 d.
„Titanic“ – „Nautica“ 1:3 (0:0)


Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 13 d.
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)



"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).


Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).



Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).


"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių tvarkaraščiai ir nuostatai
Sekančią savaitę prasidės 2014-2015 'metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kuriose trijose lygose rungtyniaus 34 komandos. Pateikiame visų trijų lygų pirmųjų turų tvarkaraščius:
I lygos tvarkaraštis
II lygos tvarkaraštis
III lygos tvarkaraštis
Prieš prasidedant salės futbolo sezonui per komandų vadovų susirinkimus priimti keli taisyklių ir nuostatų pakeitimai, kurie bus taikomi Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse.
Pateikiame visų trijų lygų nuostatus –
I lygos nuostatai
II lygos nuostatai
III lygos nuostatai
Išskiriame kelis esminius pasikeitimus tiek visoms lygoms bendrai, tiek atskiroms lygoms:

Puslapis 245 iš 245 << < 242 243 244 245
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
13 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 12 36
2. FK VS-JONUŠAI 12 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 27
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 12 21
7. FASOUL ARTSPACE 12 19
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015