"Klaipėda city-2" ir "Meglar" rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo, "Memel" žaidėjai rezultatyvioje kovoje įveikė "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 4 d.
„Klaipėda city-2“ – „Meglar“ 5:5 (2:2)
„Memel“ – „Agluonėnai“ 11:6 (7:2)


"Sparta" į "Optimistų" komandos vartus įmušė po dešimt įvarčių abejuose kėliniuose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 4 d.
„Sparta“ – „Optimistai“ 20:6 (10:4)



"GP-Policios Asociacija" ir "Klarksonas-Plikiai" antrose rungtynių pusėse "bombardavo" varžovų vartus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 3 d.
„Kruopa“ – „GP-Policijos-Asociacija“ 4:8 (4:3)
„Sarema“ – „Klarksonas-Plikiai“ 2:13 (2:4)


"Klaipėda city" ir "LCC Kicks" komandų lygiosios
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 3 d.
„Klaipėda city“ – „LCC Kicks“ 5:5 (3:3)


"Bočiai-Transkela" dviženkle persvara nugalėjo "AGRpaką-Sendvarį", "Vakarų frontas" dar pirmajame kėlinyje nulėmė pergalingą rungtynių baigtį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 2 d.
„Bočiai-Transkela“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 13:2 (8:0)
„Vakarų frontas“ – „LAJM“ 9:5 (7:1)


"Klaipėdos Policija" ir FK "Sokeris" antruose kėliniuose įtvirtino savo pergales
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 2 d.
„Bega“ – „Klaipėdos Policija“ 3:8 (2:2)
FK „Sokeris“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 10:6 (3:2)


"Nautica" dviejų įvarčių persvara nugalėjo "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 1 d.
„Nautica“ – „Baltai“ 4:2 (2:1)
Rungtynėse su „Nautica“, „Baltai“ siekė reabilituotis po ypač prastų pastarųjų rungtynių ir tai jiems pavyko – nors „Nautica“ ir dominavo visų rungtynių metu, tačiau šįkart žymiai kompaktiškesnė „Baltų“ gynyba jiems buvo gan sunkiai įveikiama. Tiesa, pirmas įvartis krito ganėtinai greitai – 3-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Eduard Smirnov (1:0). Bet vėliau beveik visą pirmą kėlinį „Nauticos“ puolimas įklimpo, o kontratakavę „Baltai“ įpusėjus kėliniui klastingu Tado Karinausko smūgiu išlygino rezultatą (1:1). Vis gi „Nauticai“ tiek baigiantis pirmajam kėliniui, tiek prasidėjus antrajam kėliniui pavyko pralaužti „Baltų“ gynybą pakartotiniais Nerijaus Jurkaičio ir Mark Rybakovo įvarčiais ir „Nautica“ bent trumpam įgijo dviejų įvarčių persvarą (3:1). Tačiau netrukus vėl sekė „Baltų“ greitos atakos ir vieną iš jų įvarčių užbaigė Marius Anužis (3:2), neleisdamas „Nauticai“ perdaug atsipalaiduoti. Vis gi didesniems „žygiams“ „Baltams“ pristigo jėgų, o ir jų viltis pakovoti dėl taškų šiose rungtynėse apmalšino Igoro Gul įvartis, leidęs „Nauticai‘ susigrąžinti turėtą persvarą (4:2), kuria ir laimėjo rungtynes bei į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.


"Miško pasaka" tik rungtynėms baigiantis įtvirtino pergalę prieš "KPVM"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 1 d.
„KPVM“ – „Miško Pasaka“ 5:7 (3:1)
III-os lygos ketvirtasis turas prasidėjo „KPVM“ ir „Miško Pasakos“ komandų dvikova, kurios rungtynių pradžioje apsikeitė įvarčiais po rikošetų (1:1). Vėliau „KPVM“ komanda tolimais smūgiais dukart privertė suklysti varžovų vartininką (3:1) ir tokiu rezultatu laimėjo pirmąjį kėlinį. Tačiau vos įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Miško pasaka“ per kelias minutes panaikino varžovų persvarą (3:3). Per sekančias penkiolika minučių abi komandos buvo po kartą išsiveržusios į priekį, tačiau abukart varžovai greitai atsakydavo išlyginamaisiais įvarčiais ir likus žaisti apie penkias minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Per likusį rungtynių laiką du lemiamus rungtynių įvarčius įmušė rezultatyviausias „Miško Pasakos“ žaidėjas Julius Labžentis ir nulemė savo komandos antrąją pergalę (7:5).


I-os lygos trečiasis turas baigėsi "Irenitos" ir "KUSK" komandų lygiosiomis, "Sportidus-KVK" nesurinko komandos rungtynėms su "Klarksonu-Plikiais"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 28 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Sportidus-KVK“ 3:0 (b.ž.)
„Irenta“ – „KUSK“ 5:5 (4:2)


"Sparta" rekordiška persvara įveikė "AGRpaką-Sendvarį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 28 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sparta“ 1:21 (0:9)

Puslapis 244 iš 247 << < 241 242 243 244 245 246 247 >
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015