"Klaipėda City-2" po pergalės prieš "Agluonėnus" kyla į lentelės viršūnę, "Karinės Jūrų Pajėgos" nugalėjo "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 11 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėda City-2“ 2:9 (1:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Ginduliai“ 6:2 (2:1)


Atsilikinėjusi "Kruopa" sugebėjo pergalingai baigti rungtynes prieš "Klarksoną-Plikius", "Bočiai" atlaikė "Titanic" komandos spurtą ir užtikrintai laimėjo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 10 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Kruopa“ 4:5 (3:2)
„Bočiai“ – „Titanic“ 12:5 (5:1)


Į keturis "LCC Kicks" įvarčius "Atsarginių suoliukas" atsakė trimis tiksliais smūgiais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 10 d.
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:3 (2:0)


Trijų pralaimėjimų seriją "Sportidus-KVK" nutraukė pergale prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sportidus-KVK“ – „Sarema“ 8:4 (4:1)


"Bočiai-Transkela" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Spartą", "Policijos mokykla" neleido "Optimistams" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sparta“ – „Bočiai-Transkela“ 3:6 (0:5)
„Optimistai“ – „Policijos mokykla“ 7:12 (3:6)


"Bega" ir FK "Sokeris" nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 9 d.
„Meglar“ – „Bega“ 4:9 (0:6)
„Miško pasaka“ – „Sokeris“ 5:13 (3:7)


"Sportidus-KVK" I-os lygos lyderiams pasipriešino tik pirmąjį kėlinį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:10 (2:4)
„Sportidus-KVK“ šioms rungtynėms surinko toli gražu ne pačią pajėgiausią sudėtį, tačiau beveik visą pirmą kėlinį ši komanda rimtai pasipriešino „Klaipėdos Universiteto“ ekipai ir dukart panaikino jos įgytą vieno įvarčio persvarą (2:2). Vis gi dar pirmojo kėlinio pabaigoje spėjęs įsižaisti „Klaipėdos Universitetas“, kėlinį užbaigė dvejais įvarčiais (4:2), o po pertraukos jau užtikrintai įrodė savo pranašumą laimėdamas antrąją rungtynių pusę rezultatu 6:0, o rungtynes 10:2. Tai buvo ketvirtoji „Klaipėdos Universiteto“ pergalė paeiliui, tuo tarpu pergale pirmenybes pradėjusi „Sportidus-KVK“, jau patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.


"KUSK" rungtynėms baigiantis įmušė pergalingą įvartį į "Bočių" vartus, "Irenita" per paskutinę rungtynių minutę panaikino "Titanic" komandos dviejų įvarčių pran
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 5 d.
„KUSK“ – „Bočiai“ 3:2 (2:2)
„Titanic“ – „Irenita“ 3:3 (2:0)


"Policijos mokykla" vienu įvarčiu įveikė "Atsarginių suoliuką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 5 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Policijos mokykla“ 2:3 (0:1)


"Kuršių" dvidešimties įvarčių persvara prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 5 d.
„Ginduliai“ – „Kuršiai“ 3:23 (2:8)

Puslapis 243 iš 247 << < 240 241 242 243 244 245 246 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015