II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)


"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)


III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)


"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)


II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)


Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)


"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)


"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)


"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)


"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)

Puslapis 241 iš 250 << < 238 239 240 241 242 243 244 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
2 turas
FK BALTIJA - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
20.10
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK FUTERA
Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015