"Nautica" didele persvara įveikė tik kėlinį pasipriešinusią ir sėkmės stokojusią "Sportidus-KVK" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
KETVIRTFINALIAI
Vasario 11 d.
„Nautica“ – „Sportidus-KVK“ 7:1 (1:0)


Drausminės nuobaudos
I lyga
„Klaipėdos Universiteto“ komandos žaidėjas Marius Komovas, už nesportinį elgesį rungtynėse „Nautica“ - „Klaipėdos Universitetas“, diskvalifikuojamas penkerioms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
III lyga
„Sokeris“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - „Agluonėnai“ – „Sokeris“ ir sekančioms trijoms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).


Ketvirtfinaliuose "Miško Pasaka" ir "Bega" įveikė aukštesnes vietas užėmusias komandas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 10 d.
KETVIRTFINALIAI
„Sokeris“ – „Miško Pasaka“ 5:6 (4:5)
„Klaipėdos Policija“ – „Bega“ 4:9 (2:6)
PUSFINALIAI
Vasario 17 d. 19.00 val. "Kuršiai" - "Bega"
Vasario 17 d. 20.00 val. "Klaipėda City-2" - "Miško Pasaka"


Pasibaigus pirmojo etapo kovoms, paaiškėjo atkrentamųjų varžybų poros
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 6 d.
„Nautica“ – „KUSK “ 7:3 (2:1)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Baltai“ 4:10 (3:5)


Užtikrintai laimėję "Kuršiai" išvengė ketvirtfinalio etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 6 d.
„Kuršiai“ – „Meglar “ 14:3 (5:1)
„Ginduliai“ – „Miško Pasaka“ 0:3 (b.ž.)


Po dramatiškų ir permainingų dvikovų į II-os lygos finalą žengė "Vakarų Frontas" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Vasario 5 d.
PUSFINALIAI
„Vakarų Frontas“ – „Policijos Mokykla“ 7:5 (2:3)
„Klaipėda City“ – „LCC Kicks“ 2:1 (0:1)


"Klaipėdos Universitetas" išsilaikė pirmoje pozicijoje, laimėjusi "Sportidus-KVK" pateko į atkrentamąsias varžybas, pralaimėję "Bočiai" krenta į II-ąją lygą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 4 d.
„Kl. Universitetas“ – „GP-Policijos Asociacija “ 3:1 (1:0)
„Sportidus-KVK“ – „Bočiai“ 5:2 (1:1)
„Kruopa“ – „Titanic “ 10:6 (5:3)


Trečiasis iš eilės "Irenitos" "lengvas grobis"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 3 d.
„Sarema“ – „Irenita“ 1:19 (1:6) FOTO


Paskutiniame ture vietų dalybos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 3 d.
„Klaipėda City-2“ – „Bega“ 9:5 (1:3)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėdos Policija“ 4:7 (0:3)
„Agluonėnai“ – „Sokeris“ 0:3 (b.ž.)
„Memel“ – „KPVM“ 5:6 (2:3)


"GP-Policijos Asociacija" užsitikrino vietą pusfinalyje, "Irenita" - ketvirtfinalyje, "Kruopa" - kito sezono I-oje lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 30 d.
„KUSK“ – „Kruopa“ 5:5 (0:4)
„Irenita“ – „Sportidus-KVK“ 10:1 (4:1)
„Baltai“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:11 (2:3)

Puslapis 240 iš 250 << < 237 238 239 240 241 242 243 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015