Penktadienį III lygos favoritai nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 12 d.
„Klaipėdos Policija“ – „KPVM“ 13:5 (7:2)
„Kuršiai“ – „Memel“ 7:3 (4:1)


"Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" užtikrintai nugalėjo "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 11 d.
„GP-Policijos asociacija“ – „Nautica“ 5:1 (2:0)


Lemiamu momentu spurtavusi "Vakarų fronto" ekipa išsaugojo pergalių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 11 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Vakarų frontas“ 6:8 (2:3)


"Klaipėda City-2" po pergalės prieš "Agluonėnus" kyla į lentelės viršūnę, "Karinės Jūrų Pajėgos" nugalėjo "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 11 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėda City-2“ 2:9 (1:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Ginduliai“ 6:2 (2:1)


Atsilikinėjusi "Kruopa" sugebėjo pergalingai baigti rungtynes prieš "Klarksoną-Plikius", "Bočiai" atlaikė "Titanic" komandos spurtą ir užtikrintai laimėjo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 10 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Kruopa“ 4:5 (3:2)
„Bočiai“ – „Titanic“ 12:5 (5:1)


Į keturis "LCC Kicks" įvarčius "Atsarginių suoliukas" atsakė trimis tiksliais smūgiais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 10 d.
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:3 (2:0)


Trijų pralaimėjimų seriją "Sportidus-KVK" nutraukė pergale prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sportidus-KVK“ – „Sarema“ 8:4 (4:1)


"Bočiai-Transkela" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Spartą", "Policijos mokykla" neleido "Optimistams" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sparta“ – „Bočiai-Transkela“ 3:6 (0:5)
„Optimistai“ – „Policijos mokykla“ 7:12 (3:6)


"Bega" ir FK "Sokeris" nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 9 d.
„Meglar“ – „Bega“ 4:9 (0:6)
„Miško pasaka“ – „Sokeris“ 5:13 (3:7)


"Sportidus-KVK" I-os lygos lyderiams pasipriešino tik pirmąjį kėlinį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:10 (2:4)
„Sportidus-KVK“ šioms rungtynėms surinko toli gražu ne pačią pajėgiausią sudėtį, tačiau beveik visą pirmą kėlinį ši komanda rimtai pasipriešino „Klaipėdos Universiteto“ ekipai ir dukart panaikino jos įgytą vieno įvarčio persvarą (2:2). Vis gi dar pirmojo kėlinio pabaigoje spėjęs įsižaisti „Klaipėdos Universitetas“, kėlinį užbaigė dvejais įvarčiais (4:2), o po pertraukos jau užtikrintai įrodė savo pranašumą laimėdamas antrąją rungtynių pusę rezultatu 6:0, o rungtynes 10:2. Tai buvo ketvirtoji „Klaipėdos Universiteto“ pergalė paeiliui, tuo tarpu pergale pirmenybes pradėjusi „Sportidus-KVK“, jau patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.

Puslapis 262 iš 266 << < 259 260 261 262 263 264 265 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
DRAGŪNAI - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
KLAIPĖDA CITY - FK FUTERA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
4. FK GRANATA 4 3 8
5. GARANT GROUP 4 10 7
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 4 -3 5
9. FASOUL FC 4 -3 4
10. TRITON LT 4 -5 4
11. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015