Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybių II-oje lygoje FK "jakai", "Uosto Direkcijos" ir "Memel" komandų pergalės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 23 d.
5 turas
"Koralas" – FK "Jakai" 2:5 (0:3)
FOTO

„Vienuolikė-Elvitransa“ – „Uosto Direkcija“ 2:6 (2:0)
FOTO

„Memel“ – „Agluona“ 7:1 (3:1)

Lygiosios užfiksuotos ir Biržuose, kur "Džiugas B" per pridėtą laiką iškovojo tašką, "Atlantas B" ilgai trukęs kol pralaužė varžovų gynybą, pasiekė įtikinamą pergalę
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 22 d.
4 turas
"Širvėna“ – "Džiugas B“ 2:2 (0:1)

"Atlantas B" - "Gargždų Pramogos-Ąžuolas" 7:0 (1:0)
ĮVARČIŲ VIDEO MOMENTAI

Pateikiame šių LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 4-ojo turo rungtynių apžvalgą

"Akmenės Cementas" išvykoje nugalėjo ŠSPC "Radviliškį", "Juventa-99" sužaidė lygiosiomis su "Babrungu", FC"Pakruojis" pasiekė solidžią pergalę
Gegužės 21 d.
4 turas
ŠSPC "Radviliškis“ – "Akmenės Cementas“ 2:3 (0:2)

„Juventa-99“ – „Babrungas“ 2:2 (1:2)

FC „Pakruojis“ - FK "Koralas" 4:0 (2:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Į rungtynes su "EDM Statyba-Sendvariu" nesusirenkančiai "Baltų" komandai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo
Penktadienį, gegužės 20 d. 19.30 val. Gargždų "Minijos" progimnazijos stadione turėjusios įvykti LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės "EDM Statyba-Sendvaris" - "Baltai", nebus žaidžiamos nes „Baltų“ komanda informavo, kad nesurenka komandos rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo 0:3.

"Sarema" išsikapstė paskutinėmis minutėmis, "KU-Viskas Futbolui" ir "Titanic" pasiekė kiek lengvesnes pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 19 d.
3 turas
"Sarema“ – "Miško Pasaka“ 5:4 (1:3)

"Vakarų Frontas“ – "KU-Viskas Futbolui“ 3:5 (1:4)

"Titanic“ – "EDM Statyba-Sendvaris“ 5:1 (3:0)

ŠIO VAKARO RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO MOMENTAI

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių IV-ojo turo anonsas
Tik trečiadienį pasibaigus trečiajam turui, jau savaitgalį laukia atkaklios LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių ketvirtojo turo dvikovos. Tris iš jų šeštadienį 15.00 val. prasidės Radviliškio, Šiaulių ir Pakruojo stadionuose.
Sėkmingai pirmenybes pradėjęs, bet pastaruosius du turus pralaimėjęs ŠSPC „Radviliškis“ šeštadienį 15.00 val. savoje aikštėje rungtyniaus su „Akmenės Cementu“, kuris pastaruosiuose dvejuose turuose rinko taškus.
Tuo pačiu metu Šiaulių „Gytarių“ stadione „Juventa-99“ sieks pergalės bei pakilimo iš turnyrinės lentelės apačios rungtynėse su Plungės „Babrungu“.
Tuo tarpu FC „Pakruojis“ bandys įtvirtinti savo lyderystę savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniaudamas su Klaipėdos „Koralu“.
Ankstyvą sekmadienio rytą 12.00 val. Biržų miesto stadione rungtyniaus pirmąją pergalę jau pasiekusi „Širvėna“ ir šiomis dienomis pirmąjį kluptelėjimą patyręs „Džiugas B“.
Turas pasibaigs sekmadienį įdomia dvikova Klaipėdoje, kur 17.00 val. centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštėje jėgas išmėgins Klaipėdos „Atlantas B“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“.

"Atlanto" dubleriai Telšiuose nugalėjo "Džiugo" dublerius
Gegužės 18 d.
3 turas
"Džiugas B“ – "Atlantas B“ 0:3 (0:1)
Trečiadienį trečiojo turo rungtynės buvo žaidžiamos Telšiuose, kur susitiko „Džiugo“ ir „Atlanto“ dubleriai. Klaipėdiečiai šiose rungtynėse į puolimą pasitelkė puolėją Evaldą Razulį, kuris 16-ąją rungtynių minutę išvedė „Atlantą B“ į priekį (1:0). Dar nesėkmingesnė šeimininkams buvo antrojo kėlinio pradžia, kai rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Rokas Gedminas padvigubino „Atlanto B“ persvarą (2:0). Likus žaisti apie dešimt minučių klaipėdiečiai Skirmanto Rakausko įvarčiu dar labiau įtvirtino pirmąją savo pergalę (3:0).

FC "Suoliukas" pirmąją minutę privertė varžovus įsimušti į savo vartus, paskutinę minutę užtvirtino pergalę
Gegužės 17 d.
3 turas
FC "Suoliukas“ – "Klaipėda City“ 2:0 (1:0)

"Baltai" nepaliko vilčių "Meglar" ekipai, "Kruopa" pratęsė pergalių seriją
4 turas
"Baltai" - "Meglar" 7:0 (2:0)

"Kruopa" - "Koralas" 3:1 (2:0)

ABIEJŲ RUNGTYNIŲ KELETAS ĮVARČIŲ VIDEO MOMENTŲ

"Sakuona-Rūgpienių kaimas" priešinosi daugiau nei 80 minučių, bet per paskutines dešimt minučių "Sarema" įmušė tris įvarčius