"Optimistai" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 14 d.
„LCC Kicks“ – „Optimistai“ 3:3 (2:2)


"Klaipėda City" išblaškė "Bočių-Transkelos" viltį pakovoti dėl tiesioginio patekimo į pusfinalį, "Policijos mokykla" užsitikrino vietą atkrintamosioe varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 13 d.
„Klaipėda City“ – „Bočiai-Transkela“ 13:4 (6:3)
„Policijos mokykla“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 7:4 (3:1)


"Bega" rezultatyvus puolimas nulėmė pergalę prieš "Karines Jūrų Pajėgas", "Meglar" įveikė aukštesnę vietą užimančią "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 13 d.
„Bega“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 12:4 (6:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Meglar“ 4:6 (1:2)


Antrose rungtynėse iš eilės "Kuršiai" ištaisė pirmojo kėlinio klaidas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 12 d.
„KPVM“ – „Kuršiai“ 4:6 (4:1)


"Klarksonas-Plikiai", po pergalės prieš "KUSK", sugrįžo į trejetuką, "Irenita" pasiekė lengvą pergalę prieš "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 9 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „KUSK“ 9:4 (5:2)
„Baltai“ – „Irenita“ 6:15 (2:7)


"Klaipėda City", nugalėjusi "Spartą, visiškai arti tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 9 d.
„Sparta“ – „Klaipėda City“ 3:5 (1:3)


"Klaipėda City-2" neužlleidžia III-os lygos lyderių pozicijos, "Miško Pasaka" rezultayvioje kovoje įveikė "Meglar" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 9 d.
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:4)
„Meglar“ – „Miško Pasaka“ 6:10 (3:5)


"Nautica" įrodė pranašumą prieš "Sportidus-KVK"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Nautica“ 2:4 (1:2)


Daug lemenčią dvikovą dėl patekimo į šešetuką laimėjo "Atsargnių suoliukas"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 8 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Atsarginių suoliukas“ 5:8 (3:3)


"Agluonėnai" sulaukė pirmosios pergalės, "Ginduliai" kyla iš turnyrinės lentelės "dugno"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 8 d.
„Agluonėnai“ – „KPVM“ 12:4 (6:3)
„Ginduliai“ – „Memel“ 4:3 (1:0)

Puslapis 259 iš 266 << < 256 257 258 259 260 261 262 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015