"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)


"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)


"AGRpakas-Sendvaris" dalyvavimą II-oje lygoje baigė pergale prieš "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „LCC Kicks“ 6:3 (3:1)


"Nautica" dar labiau sumenkino "Saremos" viltis pabėgti iš pavojingos zonos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 20 d.
„Nautica“ – „Sarema“ 4:1 (2:1)


Žūtbūtinę dvikovą laimėjęs "Atsarginių suoliukas" pateko į atkrentamąsias varžybas,"Klaipėda City" nutraukė "Vakarų Fronto" pergalių seriją ir nugalėjo I-ajame etape
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 20 d.
„Bočiai-Transkela“ – „Atsarginių suoliukas“ 2:4 (2:2)
„Vakarų Frontas“ – „Klaipėda City“ 2:6 (1:2)


"Begos" puiki pradžia leido nugalėti "Gindulius", "Kuršiai" geros gynybos dėka įveikė "Miško Pasaką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 20 d.
„Ginduliai“ – „Bega“ 2:8 (0:5)
„Kuršiai“ – „Miško Pasaka“ 3:0 (1:0)


"Studentų mūšį" laimėjo "Sportidus-KVK", "GP-Policijos Asociacija" parklupdė "Irenitą","Klarksonas-Plikiai" minimalia persvara įveikė "Titanic
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 16 d.
„KUSK“ – „Sportidus-KVK“ 4:6 (2:3)
„Irenita“ – „GP-Policijos Asociacija“ 2:4 (2:2)
„Titanic“ – „Klarksonas-Plikiai“ 4:5 (3:3)


Antros lygos lyderis "Vakarų Frontas" nesunkiai įveikė autsaiderę "Optimistų" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 16 d.
„Optimistai“ – „Vakarų frontas“ 5:9 (2:5)


"Klaipėda City-2" ekipos užtikrinta pergalė prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 16 d.
„Klaipėda City-2“ – „Ginduliai“ 10:3 (4:3)


Po tarpusavio rungtynių "Spartos" ir "Atsarginių Suoliuko" komandų rokiruotė turnyrinėje lentelėje, "LCC Kicks" užsitikrino vietą šešetuke
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 15 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Sparta“ 6:8 (3:5)
„LCC Kicks“ – „LAJM“ 10:5 (5:3)

Puslapis 258 iš 266 << < 255 256 257 258 259 260 261 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
DRAGŪNAI - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
KLAIPĖDA CITY - FK FUTERA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
4. FK GRANATA 4 3 8
5. GARANT GROUP 4 10 7
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 4 -3 5
9. FASOUL FC 4 -3 4
10. TRITON LT 4 -5 4
11. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015