"Juventa-99" įtikinamai nugalėjo pirmą kartą pralaimėjusią "Atlanto B" komandą
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 10 d.
7 turas
„Juventa-99“ – "Atlantas B“ 4:0 (2:0)
Penktadienį Šiauliuose rungtyniavo iš turnyrinės lentelės apačios bandanti ištrūkti „Juventa-99“ ir lyderius besivejantis „Atlantas B“. Tačiau jau rungtynių pradžia įrodė, kad šioje dvikovoje nebus jokių dėsningumų ir jau nuo trečios minutės „Juventa-99“ pirmavo po Pauliaus Šidlausko įvarčio (1:0). Šeimininkai „Atlantui B“ ne tik neleido atsakyti greitu įvarčiu, bet nesužaidus net dvidešimt minučių, Mindaugo Toleikio įvarčiu padvigubino savo persvarą (2:0).
Ko gero, klaipėdiečius visiškai palaužė antrajame kėlinyje skirtas į jų vartus 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Ruslanas Pačkajevas (3:0), o šiauliečių pergalingą tašką padėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Vytautas Mituzas (4:0). Po šios pergalės „Juventa-99“ glaustoje LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių lentelėje pakilo per kelias pozicijas ir dabar rikiuojasi šeštoje pozicijoje.

Pirmieji pasižymėję gargždiškiai antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti "Koralo" pergalę
Birželio 9 d.
7 turas
„Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ – "Koralas“ 1:3 (1:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Ketvirtadienį vakare Gargžduose įvyko principinė kaimynų dvikova, kurios pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai po Simono Jurkaus įvarčio išsiveržė į priekį (1:0). „Koralui“ pavyko prieš pat pertrauką Ernesto Aleknos rezultatyviai užbaigta kontrataka išlyginti rezultatą (1:1), tik įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei po įžaisto kampinio gražiu įvarčiu Ernestas Razonas suteikė „Koralui“ vieno įvarčio persvarą (2:1). Gargždiškiai slenkant rungtynėms į pabaigą turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet kamuolys po tolimo smūgio skriejo į skersinį, o svečiai netrukus atsakė dar viena kontrataka, kurios smaigalyje atsidūręs German Jezerskij įtvirtino „Koralo“ pergalę (3:1).

"Miško Pasaka" padidino "Titanic" ekipos prarastų taškų skaičių, "KU-Viskas Futbolui" ir "Sarema" pasiekė sunkias pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
6 turas
"Miško Pasaka" – "Titanic" 2:2 (2:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" – "KU-Viskas Futbolui" 1:3 (0:1)

"Klaipėda City" – "Sarema" 1:2 (0:2)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VII-ojo turo anonsas

Šią savaitę futbolo gerbėjų lauks LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VII-ojo turo dvikovos.
Turas prasidės ketvirtadienį Gargžduose, kur 20.00 val. miesto stadione susitiks savąjį žaidimą atgaunanti „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ komanda ir į pergalių kelią sugrįžęs Klaipėdos „Koralas“.
Penktadienį vakare 19.30 val. vyks rungtynės Šiauliuose, kur „Juventa-99“ savajame stadione rungtyniaus su tris pergales paeiliui pasiekusiu Klaipėdos „Atlantu B“.
Nuo pirmaujančio trejetuko neatsilikti bandančios „Akmenės Cemento“ ir Biržų „Širvėnos“ komandos tarpusavyje rungtyniaus šeštadienį 12.00 val. Naujojoje Akmenėje.
Turnyrinėje lentelėje kiek žemyn smuktelėjęs Plungės „Babrungas“ šeštadienį popiet 15.00 val. savajame stadione sieks pasipriešinti jau penkis turus neklumpančiam FC „Pakruojui“.
Dar vienerios šio turo rungtynės tarp Telšių „Džiugo B“ ir „ŠSPC-Radviliškis“ komandų nukeltos į pirmojo rato pabaigą, nes šios komandos šį savaitgalį žais LFF Taurės varžybų III-ojo etapo rungtynes.

Drausminės nuobaudos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių drausminės nuobaudos
"Juventa-99“ komandos žaidėjas Mindaugas Lukoševičius, kuris rungtynėse Nr. 26 "ŠSPC-Radviliškis" buvo pašalintas iš aikštės bei po pašalinimo elgėsi nesportiškai, yra diskvalifikuojamas 2 (dvejoms) rungtynėms Nr. 35 "Juventa-99" - "Atlantas B" ir Nr. 37 "Širvėna" - "Juventa-99".
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių drausminės nuobaudos
"Meglar“ komandos žaidėjas Artūras Stučys rungtynėse "Meglar“ – "Nautica“ gavo ketvirtą įspėjimą pirmenybėse bei buvo pašalintas iš aikštės ir yra diskvalifikuojamas 2 (dvejoms) rungtynėms "Agluona" - "Meglar" ir "Meglar" - "Uosto Direkcija".

FC "Suoliukas" neleido "Vakarų Frontui" ne tik iškovoti pirmąją tašką, bet ir įmušti įvartį
Birželio 7 d.
6 turas
FC "Suoliukas" – "Vakarų Frontas" 4:0 (2:0)

Lyderiaujančiame trejetuke įsitvirtina "Kruopa" ir FK "Jakai"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
7 turas
"Kruopa" – "Agluona" 4:0 (2:0)

"Memel" – "Jakai" 2:11 (0:4)

"KKT" antrą kartą šiame sezone nugalėjo "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Birželio 6 d.
6 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - "KKT" 1:3 (1:2)

"Nautica" iššvaisčiusi persvarą, pergalę išplėšė paskutinėmis minutėmis, "Vienuolikė-Elvitransa" pasiekė "sausą" pergalę, "Baltams" pralaimėjimas be žaidimo
7 turas
"Meglar" – "Nautica" 4:5 (1:2)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Koralas" 7:0 (3:0)

"Baltai" - "Uosto Direkcija" 0:3 (b.ž.)

Įvarčių gausa pirmajame kėlinyje palankesnė buvo "Širvėnos" komandai, "Koralas" pergalę pasiekė po rezultatyvaus žaidimo pirmoje rungtynių pusėje
Birželio 5 d.
6 turas
„Širvėna“ – "Babrungas“ 3:2 (3:2)

"Koralas" - "Džiugas B" 4:0 (4:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

Pateikiame šių LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 6-ojo turo rungtynių apžvalgą