Drausminės nuobaudos
I lyga
„Klaipėdos Universiteto“ komandos žaidėjas Marius Komovas, už nesportinį elgesį rungtynėse „Nautica“ - „Klaipėdos Universitetas“, diskvalifikuojamas penkerioms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
III lyga
„Sokeris“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - „Agluonėnai“ – „Sokeris“ ir sekančioms trijoms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).


Ketvirtfinaliuose "Miško Pasaka" ir "Bega" įveikė aukštesnes vietas užėmusias komandas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 10 d.
KETVIRTFINALIAI
„Sokeris“ – „Miško Pasaka“ 5:6 (4:5)
„Klaipėdos Policija“ – „Bega“ 4:9 (2:6)
PUSFINALIAI
Vasario 17 d. 19.00 val. "Kuršiai" - "Bega"
Vasario 17 d. 20.00 val. "Klaipėda City-2" - "Miško Pasaka"


Pasibaigus pirmojo etapo kovoms, paaiškėjo atkrentamųjų varžybų poros
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 6 d.
„Nautica“ – „KUSK “ 7:3 (2:1)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Baltai“ 4:10 (3:5)


Užtikrintai laimėję "Kuršiai" išvengė ketvirtfinalio etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 6 d.
„Kuršiai“ – „Meglar “ 14:3 (5:1)
„Ginduliai“ – „Miško Pasaka“ 0:3 (b.ž.)


Po dramatiškų ir permainingų dvikovų į II-os lygos finalą žengė "Vakarų Frontas" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Vasario 5 d.
PUSFINALIAI
„Vakarų Frontas“ – „Policijos Mokykla“ 7:5 (2:3)
„Klaipėda City“ – „LCC Kicks“ 2:1 (0:1)


"Klaipėdos Universitetas" išsilaikė pirmoje pozicijoje, laimėjusi "Sportidus-KVK" pateko į atkrentamąsias varžybas, pralaimėję "Bočiai" krenta į II-ąją lygą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 4 d.
„Kl. Universitetas“ – „GP-Policijos Asociacija “ 3:1 (1:0)
„Sportidus-KVK“ – „Bočiai“ 5:2 (1:1)
„Kruopa“ – „Titanic “ 10:6 (5:3)


Trečiasis iš eilės "Irenitos" "lengvas grobis"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 3 d.
„Sarema“ – „Irenita“ 1:19 (1:6) FOTO


Paskutiniame ture vietų dalybos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 3 d.
„Klaipėda City-2“ – „Bega“ 9:5 (1:3)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėdos Policija“ 4:7 (0:3)
„Agluonėnai“ – „Sokeris“ 0:3 (b.ž.)
„Memel“ – „KPVM“ 5:6 (2:3)


"GP-Policijos Asociacija" užsitikrino vietą pusfinalyje, "Irenita" - ketvirtfinalyje, "Kruopa" - kito sezono I-oje lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 30 d.
„KUSK“ – „Kruopa“ 5:5 (0:4)
„Irenita“ – „Sportidus-KVK“ 10:1 (4:1)
„Baltai“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:11 (2:3)


"Miško Pasakos" ir "Meglar" komandų pergalės prieš autsaiderius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 30 d.
„Miško Pasaka“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 3:0 (b.ž.)
„Meglar“ – „Agluonėnai“ 7:3 (4:0)

Puslapis 256 iš 266 << < 253 254 255 256 257 258 259 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015