LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 6 d.
10 turas
"Akmenės Cementas" -“ "Džiugas B" 3:0 (1:0)

"Babrungas" tokiu pačiu rezultatu atsirevanšavo "Gargždų Pramogos-Ąžuolas" ekipai
Rugpjūčio 5 d.
10 turas
"Babrungas" -“ "Gargždų Pramogos-Ąžuolas“" 3:0 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"ŠSPC-Radviliškis" antrąkart šiame sezone įveikė "Širvėną"
Rugpjūčio 4 d.
10 turas
"ŠSPC-Radviliškis" -“ "„Širvėna“" 2:1 (2:0)

Ketvirtadienį pirmaujančio trejetuko komandos įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
9 turas
"Vakarų Frontas" - – "Sarema" 2:5 (1:1)

"Titanic" - – "KU-Viskas Futbolui" 4:7 (1:3)

FC "Suoliukas" - – "EDM Statyba-Sendvaris" 5:1 (2:0)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 10-ojo turo anonsas
Šią savaitę po vasaros pertraukos atsinaujina LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose dalyvauja 10 komandų. Tad jau nuo ketvirtadienio iki sekmadienio įvyks penkerios dešimtojo turo rungtynės.
Ketvirtadienį 19.00 val. Radviliškyje susitiks „ŠSPC-Radviliškis“ ir pirmąją sezono pusę gerai užbaigusi Biržų „Širvėnos“ komanda, kuri sieks revanšo už pralaimėjimą 1:3 pirmajame rate.
Plungėje penktadienį 19.00 val. įvyks „Babrungo“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolo“ komandų dvikova. Dvejomis pergalėmis pertrauką pasitikę plungiškiai sieks rimčiau pasipriešinti Gargždų komandai, kuriai pirmose sezono rungtynėse buvo nusileista rezultatu 0:3.
Šeštadienį 15.00 val. Naujosios Akmenės stadione šeimininkai „Akmenės Cemento“ ekipa priims Telšių „Džiugo“ dublerius, kurie būtent prieš „Akmenės Cementą“ iškovojo vienintelę pergalę 2:1 pirmajame rate.
Sekmadienį bus sužaistos dvejos rungtynės – Šiauliuose „Juventa-99“ savajame stadione 13.00 val. susigrums su antroje vietoje žengiančiu „Koralu“, kuriam dėl šeštosios pergalės paeiliui pirmenybėse jau teks pakovoti, nes pirmajame rate pergalė klaipėdiečiams buvo įskaityta be žaidimo.
Pora valandų vėliau Klaipėdoje „Atlanto B“ ekipa sieks nutraukti FC „Pakruojo“ pergalingą žygį, kuris sieks devintosios pergalės iš eilės. Pirmajame rate FC „Pakruojis“ nesugebėjo įveikti tik „Atlanto B“ komandos ir šių ekipų dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Priešpaskutinę minutę įmuštas vienintelis įvartis nulėmė "Klaipėda City" komandos pergalę
Rugpjūčio 2 d.
9 turas
"Klaipėda City" - – "Miško Pasaka" 1:0 (0:0)

"Meglar" antroje rungtynių pusėje įveikė "Memel" ekipą, "Kruopa" pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
12 turas
"Meglar" - "Memel" 3:0 (0:0)

"Kruopa" - "Baltai" 6:2 (4:0)

Kretingoje "KKT" minimalia persvara įveikė "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 1 d.
11 turas
"KKT" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:1 (1:1)

"Vienuolikė-Elvitransa" palaužė "Nauticos" pasipriešinimą, "Uosto Direkcija" ir "Koralas" baigė be įvarčių, FK "Jakų" pergalė prieš "Agluoną"
12 turas
“Nautica" - "Vienuolikė-Elvitransa" 3:6 (2:3)

“Uosto Direkcija“ - “Koralas“ 0:0 (0:0)

“Agluona“ - FK “Jakai“ 1:6 (1:3)

"EDM Statyba-Sendvaris" atsirevanšavo "Klaipėda City" ekipai, "Sarema" įtvirtina savo lyderystę, FC "Suoliuko" puolimas buvo nesulaikomas"KU" komandai