Pergalę šventusi "Klarksono-Sakuonos" komanda užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 10 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „GP-Taškas“ 2:1 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"Jambo" išplėšė pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 9 d.
B pogrupis
„KKT“ – „Jambo“ 1:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"Baltų" pergalė išlaikė galimybes visoms A pogrupio komandoms, "Klaipėdos Universitetas" nugalėjo progų neišnaudojusią "GP-Taško" komandą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 8 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Futbolo mokykla“ 2:1 (2:1)

B pogrupis
„GP-Taškas“ – „Klaipėdos Universitetas“ 1:4 (0:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"Sarema" išvargo sunkią pergalę prieš "Titanic" ir užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 7 d.
A pogrupis
„Sarema“ – „Titanic“ 2:1 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"AGRpakas-Sendvario" gynyba neatsilaikė nuo "Futbolo mokyklos" ekipos atakų
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 1 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Futbolo mokykla“ 0:4 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"Klarksonas-Sakuona" dukart neišlaikė persvaros - "KKT" nuo pralaimėjimo išgelbėjo įspūdingas M.Jefišovo tolimas baudos smūgis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 31 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „KKT“ 2:2 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:



Informacija apie Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybes (papildyta turų eiga)
Pirmadienį įvyko Klaipėdos miesto futbolo komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo nuspręsta šiemet vietoj 7x7 futbolo pirmenybių vykdyti 8x8 futbolo pirmenybes.
Per susirinkimą 19 komandų nuspręsta suskirstyti į dvi lygas – I-oje lygoje kovos 10 komandų, antroje – likusios devynios.
2015 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-oje lygoje rungtyniaus „Klaipėdos Universitetas“, „Sparta“, „Sarema“, „Vakarų frontas“, „Klaipėda City“, „AGRpakas-Sendvaris“, „Nautica“, „Uosto Direkcija“, „Visi Tūzai“, „Kruopa“.
II-oje lygoje jėgas išmėgins „Titanic“, „Memel“, „Meglar“, FC „Agluonėnai“, „Policijos mokykla“, „Miško Pasaka“, FC „Suoliukas“, „Koralas“ ir „AGRpakas-Sendvaris-2“. Antradienį „AGRpakas-Sendvaris-2“ informavo, kad komanda nebedalyvaus II-oje lygoje, tad šiuo metu II-oje lygoje lieka 8 komandos.
I-oje lygoje kovos prasidės nuo balandžio 27 d., o II-oji lyga rungtyniauti pradėtų savaite vėliau. Komandos abejose lygose rungtyniaus dviejų ratų sistema (pirmas ratas vyks balandžio – birželio mėn. ir antras ratas – rugpjūčio-spalio mėn.).
Išsamiau apie pirmenybių nuostatus, tvarkaraščius ir visą kitą informaciją pateiksime artimiausiomis dienomis.


Lietingą vakarą "Baltų" ir "Saremos" dvikovoje įvarčiais nelijo
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 30 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Sarema“ 0:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:



"Nautica" apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų nugalėtojų titulą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 26 d.
Finalas
„Nautica“ – „Uosto Direkcija“ 8:4 (5:2)
Ketvirtadienį finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo „JOMA“ Taurės varžybos, o tuo pačiu ir Klaipėdos miesto salės futbolo sezonas. Finale kovo praėjusio sezono Taurės varžybų laimėtoja „Nautica“ ir sėkmingai iki finalo nukeliavusi „Uosto direkcija“.
Pirmosios lemiamų rungtynių minutės sėkmingiau susiklostė „Nauticai“, kuri po Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko įvarčių gan greitai įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), bet „Uosto Direkcijos“ pakako panašaus kelių minučių laiko, kad Dano Kulišausko ir Karolio Intos įvarčiais atstatytų pusiausvyrą (2:2). Vis gi šįkart „Nauticos“ gretose sunkiai sustabdomas buvo Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko duetas, kurie iki pertraukos įmušė dar tris gražius įvarčius ir „sukrovė“ „Nauticai“ nemenką persvarą (5:2).


"Klaipėdos Universiteto" ir "KKT" rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 26 d.
B pogrupis
„Klaipėdos Universitetas“ – „KKT“ 0:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:


Puslapis 252 iš 266 << < 249 250 251 252 253 254 255 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015