Akiai patraukliose ir neišnaudotų progų rungtynėse minimali "Klaipėdos Universiteto" pergalė
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 19 d.
B pogrupis
„Klaipėdos Universitetas“ – „Jambo“ 1:0 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:



Nesurinkusi sudėties "Titanic" komanda be kovos užleido "Uosto Direkcija" ekipai vietą finale
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 18 d.
Pusfinalis
„Titanic“ – „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
„Titanic“ komanda informavo, kad nesurenka sudėties pusfinalio rungtynėms, o „Uosto Direkcijos“ komandai nesutikus perkelti rungtynes į kitą dieną, pusfinalio dvikovoje „Titanic“ komandai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo ir „Uosto Direkcija“ patenka į finalą.


"Futbolo mokyklos" ir "Saremos" dvikovoje užfiksuotos lygiosios
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 17 d.
A pogrupis
„Futbolo mokykla“ – „Sarema“ 2:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:


Antrajame Taurės varžybų pusfinalyje kovos "Kruopa" ir "Nautica"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 16 d.
Ketvirtfinaliai
„Kuršiai“ – „Kruopa“ 8:12 (3:7)
„Nautica“ – „LCC Moose FC“ 3:1 (0:0)

Pusfinaliai:
Kovo 18 d. – „Titanic“ - „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
Kovo 23 d. 20.30 val. KU salė – „Kruopa" - „Nautica“


Pirmose turnyro rungtynėse "AGRpakas-Sendvaris" įtikinamai nugalėjo "Titanic" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 16 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Titanic“ 9:2 (3:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:


Pasiaukojamai rungtyniavusi "Titanic" ekipa iš Taurės varžybų eliminavo "Gargždų Pramogos-SC" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 13 d.
Ketvirtfinaliai
„Gargždų Pramogos-SC“ – „Titanic“ 3:5 (1:4)

Pateikiame rungtynių statistiką:


Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija (dalyvauti planuojančios komandos)
Skelbiama Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija. Varžybos būtų vykdomos Klaipėdos centrinio stadiono mažojoje dirbtinės dangos aikštėje.
Per komandų vadovų susirinkimą, atsižvelgiant komandų skaičių, būtų nuspręsta ar organizuoti vienas, visą sezoną trunkančias pirmenybes, ar įvesti naujovę ir skirtingai nei praėjusiame sezone, organizuoti dvejas atskiras pirmenybes – pavasario (balandžio – liepos mėn.) ir rudens (rugpjūčio – spalio mėn.).
Priklausomai nuo komandų skaičiaus, bus svarstomas ir atskirų lygų klausimas.
Atsižvelgiant į stadiono užimtumą, per susirinkimą spręsime ir pagrindinių savaitės dienų, kuriomis bus žaidžiamos rungtynės, klausimą.
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje negalėtų rungtyniauti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruoti žaidėjai. (Jei būtų atskiros 7x7 pirmenybių lygos, žemesnėse negalėtų žaisti ir LFF III lygoje rungtyniaujantys žaidėjai)
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki kovo 30 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimas planuojamas kovo 30 d.


XIV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras (pateikiamos lentelės, tvarkaraštis ir statistika)
XIV-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro dalyvės – 10 komandų, kurios ištraukus burtus buvo suskirstytos į du pogrupius.
A pogrupyje rungtyniaus „Baltai“, „ARGpakas-Sendvaris“, „Futbolo mokykla“, „Sarema“ ir „Titanic“, o kitame – B pogrupyje varžysis „Klarksonas-Sakuona“, „Klaipėdos Universitetas“, „Gargždų Pramogos-Taškas“, „KKT“ ir „Jambo“. Į pusfinalius pateks po dvi komandas iš kiekvieno pogrupio.



2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos (pateikiamos komandų sudėtys ir tvarkaraščiai)
Ištraukus burtus, paaiškėjo 2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų poros ir komandų laukiamas kelias iki Finalo.
Pateikiame visą "JOMA" Taurės varžybų schemą, rungtynių laikus ir komandų sudėtis:

Taurės varžybų NUOSTATAI


Pirmąjį ketvirtfinalį laimėjo "Uosto Direkcija"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 11 d.
Ketvirtfinaliai
„Uosto Direkcija“ – „Sparta“ 8:6 (5:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Puslapis 254 iš 267 << < 251 252 253 254 255 256 257 > >>
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
17.00
7 turas
FASOUL - FM-KLAIPĖDA
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS
11.30
4 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - KARYS.LT
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
12.30
6 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - FK JAKAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015