TITANIC
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
38 (vid. 2.71)
ĮMUŠTA
30 (vid. 2.14)
PRALEISTA
8
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DenikajevIgor GulKonstantin AndrijenkoViktor KuzinIgor Sulžickij
16 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Denis Denikajev
13
16
0
0
Igor Gul
12
5
0
0
Konstantin Andrijenko
7
2
0
0
Viktor Kuzin
2
2
0
0
Igor Sulžickij
5
1
0
1
Robertas Benetis
1
1
0
0
Audrius Šopis
13
0
2
0
Andrius Piekus
10
0
0
0
Viktor Zujev
7
0
0
0
Eduard Garšanov
8
0
0
0
Rolandas Uznys
2
0
0
0
Darius Gritkus
11
0
1
0
Maksim Nevolia
2
0
1
0
Kiril Iovov
7
0
0
0
Dmitrij Dymov
9
0
0
0
Martynas Mankus
1
0
1
0
Marius Renke
4
0
0
0
Konstantin Sadovskij
1
0
0
0
Vasilij Nevolia
2
0
0
0
Aurimas Bagdonavičius
0
0
0
0
Laurynas Plačas
2
0
0
0
Maksim Bondarev
4
0
0
0
Artiom Jerošenko
1
0
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
0
Ilja Petrov
0
0
0
0
Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tadas Gudauskas
7
0
0
Giedrius Zeniauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-05-05
TITANIC
2:1
SAREMA
2
2016-05-12
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
3:2
TITANIC
3
2016-05-19
TITANIC
5:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2016-06-28
KLAIPĖDA CITY
0:0
TITANIC
5
2016-06-03
TITANIC
5:2
FC "SUOLIUKAS"
6
2016-06-09
MIŠKO PASAKA
2:2
TITANIC
7
2016-06-14
VAKARŲ FRONTAS
0:3
TITANIC
8
2016-07-28
SAREMA
4:1
TITANIC
9
2016-08-04
TITANIC
4:7
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
10
2016-08-11
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:4
TITANIC
11
2016-08-16
TITANIC
1:3
KLAIPĖDA CITY
12
2016-08-25
FC "SUOLIUKAS"
2:1
TITANIC
13
2016-09-01
TITANIC
1:0
MIŠKO PASAKA
14
2016-09-06
VAKARŲ FRONTAS
2:7
TITANIC

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0