NEPTŪNAS B
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
24 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
8 (vid. 1.00)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas Velyvis*Tomas JonušasVladislav Kučerov
5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Velyvis*
5
2
0
  Tomas Jonušas
3
0
0
  Vladislav Kučerov
3
1
0
  Denis Matihin
3
2
0
  Marius Papšys*
3
0
0
  Mark Šin
1
1
0
  Gleb Son
1
0
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Benas Babenskas
0
0
0
  Arminas Elkimavičius
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
1
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Igor Kyrlan
0
0
0
  Jonas Latakas
0
1
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Titas Mikelis
0
0
0
  Evaldas Misiūnas
0
1
0
  Andrius Pakalniškis
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
0
0
  Rytis Statkus
0
2
0
  Dovydas Švambaris
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2020-07-19
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
NEPTŪNAS B
2020-08-02
1 turas
NEPTŪNAS B
4:2
FK VS-JONUŠAI
2020-08-09
3 turas
NEPTŪNAS B
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-23
5 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:5
NEPTŪNAS B
2020-08-30
10 turas
NEPTŪNAS B
1:0
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-09-06
7 turas
NEPTŪNAS B
3:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-13
6 turas
FK VS-JONUŠAI
0:2
NEPTŪNAS B
2020-09-23
4 turas
NEPTŪNAS B
4:1
ROSA B

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
N
EDM STATYBA-SENDVARIS
-
NEPTŪNAS B
9 turas
N
ROSA B
-
NEPTŪNAS B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015