Puikiai sužaistas antrasis kėlinys "AGRpakui-Sendvariui" leido pasiekti pirmąją pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 3 d.
FC "Suoliukas" - "AGRpakas-Sendvaris“ 5:8 (3:1)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Klaipėdos Valstybinė Kolegijos" puolimas ir toliau sunkiai sustabdomas, dramatiška rungtynių pabaiga nulėmė "Memel" ir "Meglar" komandų lygiąsias
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 3 d.
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ – "Klaipėdos Policija" 17:6 (8:3)

"Memel“ – "Meglar" 6:6 (3:3)
"Klaipėdos Universiteto" tik minimali pergalė prieš "Bočius", "Irenita" privertė "Gargždų Pramogos-Litimbera" komandą prarasti pirmus taškus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 2 d.
"Bočiai“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:3 (1:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



"Irenita“ – „Gargždų Pramogos-Litimbera“ 8:5 (4:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"LCC Moose FC" gan nesunkiai pranoko "Atviros Jaunimo Erdvės" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 2 d.
"Atviros Jaunimo Erdvės" - "LCC Moose FC“ 4:9 (2:4)
"FM-3" kyla iš turnyrinės lentelės dugno, įveikdama be taškų žengiančią FC "Agluonėnai" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 2 d.
FC "Agluonėnai“ – "FM-3" 4:6 (2:2)
"Vakarų Frontas" kapituliavo prieš rezultatyvų "Miško Pasakos" puolimą, "Klaipėda City" dramatiškoje kovoje nutraukė "Spartos pergalių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 1 d.
"Miško Pasaka" - "Vakarų frontas“ 16:1 (6:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Klaipėda City" - "Sparta“ 3:2 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Bega" nesulaukė didesnio "KPVM" jaunimo pasipriešinimo nei gynyboje, nei puolime
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 1 d.
"KPVM“ – "Bega" 3:11 (0:4)


RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
Rezultatyvioje dvikovoje "Uosto Direkcijos" minimali pergalė prieš "FM-97" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 30 d.
"FM-97" - "Uosto Direkcija“ 7:8 (4:4)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Prisimindama praeities pergales Klaipėda švenčia "Atlanto" bronzinę pergalę
Prisimindama praeities pergales Klaipėda švenčia "Atlanto" bronzinę pergalę.
Lapkričio 28 d. buvo sužaistos lemiamos LFF A lygos rungtynės tarp Klaipėdos "Atlanto" ir Marijampolės "Sūduvos" komandų, kurias "Atlantas" laimėjo rezultatu 2:1 ir antrus metus paeiliui užsitikrino "bronzinę" trečiąją vietą.
Rungtynių pertraukos metu buvo pagerbta ir 1985-ųjų metų "Atlanto" komanda, kuri tais metais iškovojo istorinę pergalę.

VIDEO

NUOTRAUKOS

"Baltai" per paskutines dešimt minučių panaikino "Saremos" keturių įvarčių persvarą, "GP-Litimbera" tik rungtynių pabaigoje nugalėjo PM "Ararat"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 27 d.
"Sarema“ – „Baltai“ 8:8 (4:3)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



"Gargždų Pramogos-Litimbera“ – PM „Ararat“ 7:6 (2:4)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
III-oje lygoje po trijų turų be suklupimų žengia tiek "Klaipėda City-2", tiek "Klaipėdos Policija"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 27 d.
"Klaipėda City-2“ – "KPVM" 7:4 (2:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Klaipėdos Policija“ – "Memel" 10:5 (5:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
Puslapis 97 iš 133 << < 94 95 96 97 98 99 100 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai