"Nautica" ir ketvirtfinalio dvikovoje įveikė "KUSK" ekipą trijų įvarčių persvara
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
KETVIRTFINALIS
Vasario 8 d.
"Nautica" - "KUSK" 5:2 (1:0)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Bočiai" privertė "Sakuoną-Plikius" pralaimėti dešimtą kartą paeiliui, "Titanic" įveikė "GP-Litimberą" ir privertė ją nugalėtojų titulą ginti nuo ketvirtfinalio
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 5 d.
"Bočiai" - "Sakuona-Plikiai" 16:8 (7:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO


"Titanic" - "GP-Litimbera 7:6 (1:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Penktadienį pergales pasiekusios "Klaipėdos Valstybinė Kolegijos" ir FK "Vienuolikė" komandos užsitikrino tiesioginį patekimą į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 5 d.
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - "Klaipėda City-2" 7:1 (3:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Klaipėdos Policija" - FK "Vienuolikė" 4:8 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
"Nautica" pateko į ketvirtfinalį,kuriame vėl susitiks su įveikta "KUSK" ekipa, "Irenita" sutriuškino antroje rungtynių pusėje "subliuškusį" PM "Ararat"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 4 d.
"Nautica" - "KUSK" 7:4 (3:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


PM "Ararat" - "Irenita" 1:17 (0:3)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
II lygos antros vietos "rebusas" išsisprendė "Klaipėda City" komandos naudai,nes "Uosto Direkcija" neįveikė priešpaskutinėje vietoje likusio "AGRpako-Sendvario"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 4 d.
"AGRpakas-Sendvaris" - "Uosto Direkcija" 8:7 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


FC "Suoliukas" - "LCC Moose FC" 3:11 (1:5)
"Ginduliai" po pergalės prieš FC "Agluonėnus" pirmenybes baigė septintoje pozicijoje, "KPVM" prieš atkrentamąsias varžybas įveikė "LAJM komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 4 d.
FC "Agluonėnai" - "Ginduliai" 1:12 (0:4)

"LAJM" - "KPVM" 7:11 (2:8)
Po pirmojo etapo pirmąją vietą užsitikrinęs "Kl. Universitetas" privertė "Saremą" laukti palankių kitų rezultatų, "Kruopa"paskutinėse rungtynėse įveikė "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 3 d.
"Klaipėdos Universitetas" - "Sarema" 16:2 (7:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Baltai" - "Kruopa" 2:3 (1:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Paskutinėse rungtynėse "Meglar" įveikė paskutinėje vietoje likusią "FM-3" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 3 d.
"Meglar" - "FM-3" 9:4 (6:2)
Pagirtinai rungtyniavę "Kuršiai" ir "Atviros Jaunimo Erdvės" neleido nei "Vakarų Frontui", nei "Klaipėda City" ekipoms užsitikrinti patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 2 d.
"Kuršiai" - "Vakarų Frontas" 4:2 (2:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Klaipėda City" - "Atviros Jaunimo Erdvės" 6:6 (3:4)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Bega" užsitikrino penktąją poziciją po pergalės prieš "Memel" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 2 d.
"Memel" - "Bega" 2:9 (1:5)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
Paskutinis turas prasidėjo rezultatyvia "Miško Pasakos" komanda, kuri užtikrino pirmąją poziciją po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 1 d.
"FM-97" - "Miško Pasaka" 5:13 (2:4)
Puslapis 99 iš 143 << < 96 97 98 99 100 101 102 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>