"Bangos" merginos pralaimėjo rezultatyvią dvikovą Vilniuje
LFF A lyga
Liepos 19 d.
7 turas
Vilniaus MFA "ŽALGIRIS-MRU - Gargždų "BANGA" 3-2 (2-2) VIDEO
Šią savaitę Gargždų „Bangos“ moterų komandai teko rungtyniauti su abejomis tiesioginėmis konkurentėmis dėl prizinių vietų LFF moterų A lygoje. Savaitės viduryje 0-2 nusileidusios „Kauno Žalgirio“ merginoms, sekmadienį gargždiškės vyko į Vilnių ir kovojo su Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ komanda.
Rezultatyviame pirmajame kėlinyje gargždiškės dukart pirmavo, bet šeimininkės gan greitai išlygindavo rezultatą. Kėlinio pabaigoje „Banga“ turėjo ir trečią galimybę išsiveržti į priekį, bet nerealizavo 11 metrų baudinio ir komandos pertraukai išsiskirstė esant rezultatui 2-2.
Antrasis kėlinys nebuvo toks rezultatyvus ir viską nulėmė vienintelis įvartis likus kiek mažiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos – Vilniaus komandos žaidėjai įsiveržus į baudos aikštelę kairiuoju kraštu ir atlikus smūgį, kamuolys rikošetu nuo „Bangos“ gynėjos skriejo į vartus ir vilnietės pasiekė pergalingą rezultatą 3-2.

"Minija" visiškai nepasipriešino nuo pirmųjų minučių dominavusiam "Vyčiui"
LFF I lygos pirmenybės
7 turas
Liepos 18 d.
Vilniaus "VYTIS" - Kretingos "MINIJA" 0-5 (0-4)
Kretingos „Minija“ šeštadienį vyko į Vilnių, kur bandė nutraukti „Vyčio“ komandos sėkmingą dalyvavimą LFF I lygos pirmenybėse, jau ilgą laiką išvengiant pralaimėjimų. Tačiau tokias viltis vilniečiai pavertė niekais jau per pirmas 15 minučių, kai vienas po kito skriejo trys įvarčiai į „Minijos“ vartus. Iki pertraukos „Vytis“ dar vienu įvarčiu padidino savo persvarą (4-0), o formalumu likusiame antrajame kėlinyje „Minijai“ teko dar kartą išimti kamuolį iš savųjų vartų tinklo.

Klaipėdos regiono komandų dvikovos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
6 turas
Liepos 17 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 0-0 (0-0)
Klaipėdos "ATLANTAS" - Telšių "DŽIUGAS B" 1-2 (1-2)
Klaipėdos "ROSA" - Tauragės FK "TAURAS" 1-3 (1-1)
Prieš LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse numatytą pertrauką tarpusavyje susitiko lyderiaujančios Klaipėdos "Neptūno" ir Šilutės FK "Šilutės" ekipos. Šeimininkai visų rungtynių metu kiek labiau dominavo aikštėje, tačiau atkaklioje kovoje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti įvarčiais 0-0 ir abi į savo sąskaitą įsirašė po vieną tašką.
Ankstyvą įvartį praleidęs "Atlantas" vos per kelias minutes sugebėjo atstatyti lygybę Aivaro Lukošiaus įvarčiu (1-1). Bet pirmojo kėlinio viduryje kamuolys dar kartą atsidūrė "Atlanto" vartuose, kai vienas iš klaipėdiečių gynėjų nukreipė kamuolį į savus vatus (1-2). "Atlantui" vėliau per pusantro kėlinio sunkiai sekėsi sukurti kažką labai įsimintino ar pavojingo varžovų vartininkui ir tik paskutinėmis minutėmis dvejais pavojingais smūgiais per vieną ataką "Atlantas" galėjo išlyginti rezultatą. Tačiau Telšių "Džiugo" dublerių jaunimas atsilaikė iki rungtynių pabaigos ir privertė "Atlantą" patirti pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 1-2.
Pirmųjų taškų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse siekianti "Rosa" savoje aikštėje rungtyniavo su Tauragės "Tauru". Klaipėdiečiai nors ir pirmieji praleido įvartį, tačiau prieš pat rungtynių pertrauką išlygino rezultatą (1-1). Rungtynių lūžis įvyko likus apie 15 minučių iki rungtynių pabaigos, kai tauragiškiai per kelias minutes įmušė du įvarčius ir iš Klaipėdos išsivežė pergalę rezultatu 3-1.

Gargždų "Banga" ir Kretingos "Minija" neperžengė LFF Taurės varžybų aštuntfinalio etapo
LFF Taurės varžybų Aštuntfinalio etapas
Liepos 15 d.
Vilniaus "RITERIAI" - Gargždų "BANGA" 2-0 (1-0)

Liepos 16 d.
Kretingos "MINIJA" - Marijampolės "SŪDUVA" 0-3 (0-1)
LFF Taurės varžybose likusioms dvejoms Klaipėdos regiono komandoms „Banga“ ir „Minijai“ nepavyko įveikti aštuntfinalio etapo.
Gargždiškiai Vilniuje rungtyniavo su kita LFF A lygos komanda - „Riteriais“, kuri šiose rungtynėse po kartą pasižymėjo abiejuose kėliniuose ir privertė „Bangą“ pasitraukti iš tolimesnių varžybų.
Dar didesnis iššūkis teko Kretingos „Minijai“, kuri savo gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje stojo prieš Lietuvos čempionus – „Sūduvą“. Garbingai pasipriešinusi tituluotiems varžovams „Minija“ pirmajame kėlinyje praleido tik vieną įvartį, o po pertraukos „Sūduva“ savo pranašumą įtvirtino dar dvejais įvarčiais.
Tad šiais metais nei vienai Klaipėdos regiono komandai nepavyko patekti į LFF Taurės varžybų ketvirtfinalį.

Pirmose pirmenybių rungtynėse "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo praėjusio sezono nugalėtojus
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
1 turas
Liepos 12 d.
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - EDM STATYBA-SENDVARIS 1-2 (1-1)
Sekmadienį „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir „EDM Statyba-Sendvaris“ komandų rungtynėmis prasidėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės. Rungtynių pradžioje netrūko prasiveržimų tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau pirmasis pirmenybių įvartis įmuštas kiek netikėtai – nepavojingoje situacijoje varžovams perduodant kamuolį link vartų, „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ gynėjas nukreipė kamuolį į savo vartus (0-1).
Vėliau iki pertraukos nors ir sekė abiejų komandų puolėjų išsiveržimai prieš vartininką, bet įvartis buvo įmuštas ne iš žaidimo – prieš pat pertrauką „EDM Statyba-Sendvario“ gynėjas savo baudos aikštelėje ranka nutraukė varžovų ataką, o Marius Valskis šaltakraujišku smūgiu uo 11 metrų atžymos išlygino rezultatą 1-1.
Antroje rungtynių pusėje abi komandos vėl sukūrė aibę pavojingų momentų, bet arba smūgiai į vartus buvo netikslūs, arba vartininkai sėkmingai atlikdavo savo darbą. Likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos Beno Alseikos prasiveržimą baudos aikštelėje nutraukė Plikių komandos gynėjas ir skirtą 11 metrų baudinį į „Sakuonos-Rūgpienių kaimas“ vienuolikės vartus sėkmingai atliko Karolis Gricius (1-2).
Iki finalinio rungtynių švilpuko „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ komandai nebepavyko atstatyti pusiausvyros ir „EDM Statyba-Sendvaris“ pirmenybes pradėjo pergale rezultatu 2-1.

Dar kartą dviženklis čempionių įvarčių skaičius į "Bangos" merginų vartus
LFF moterų A yga
9 turas
Šiaulių "GINTRA-UNIVERSITETAS" - Gargždų "BANGA" 10-1 (7-0)
Gargždų "Bangos" merginos Šiauliuose rungtyniavo su daugkartinėmis Lietuvos moterų futbolo čempionėmis ir kaip ir pirmajame rate, taip ir šiandien sunku buvo prilygti žymiai stipresnėms varžovėms. Pirmajame kėlinyje krito net septyni įvarčiai į "Bangos" vartus, o finalinis rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo "Gintors-Universiteto" komandos pergalę rezultatu 10-1.
Lyderiaujančioms šiaulietėms tai buvo devintoji pergalė paeiliui, o "Bangos" merginos išlieka trečioje vietoje.

"Klaipėdos Veteranai" Panevėžyje sužaidė lygiosiomis su šiauliečiais ir pasiekė pergalę prieš Žagarės ekipą
Šeštadienį "Klaipėdos Veteranai" vyko į Panevėžį, kur vyko Lietuvos senjorų (50+) pirmenybių turas.
Pirmoje dvikovoje sužaista lygiosiomis 0-0 su turnyrinėje lentelėje greta ketvirtoje vietoje esančia Šiaulių VFK komanda, o vėliau sekusiose rungtynėse 3-0 įveiktas Žagarės "Skaistgirys-Žvelgaitis". Šiose rungtynėse Oleg Čmyr įmušė 2 įvarčius, Kęstutis Mickevičius - 1 įvartį.
Sužaidę keturias rungtynes ir surinkę 7 taškus, klaipėdiečiai tarp 14-os komandų užima 5-ąją vietą.

Visus rezultatus ir turnyrinę lentelę rasite čia - REZULTATAI ir TURNYRINĖ LENTELĖ

5 turas
Liepos 11 d.
Šiaulių FA "ŠIAULIAI B" - Klaipėdos "ATLANTAS" 1-1 (0-1)
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 1-5 (0-3)
Telšių "DŽIUGAS B" - Gargždų "BANGA B" 1-7 (0-1)
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Klaipėdos "ROSA" 2-0 (1-0)

Klaipėdos „Atlantas“ šeštadienį rungtyniavo Šiauliuose ir po Aivaro Lukošiaus gan greitai (12 min.) įgijo persvarą 1-0 prieš Šiaulių FA „Šiauliai B“ komandą. Tačiau šios persvaros klaipėdiečiai neišlaikė rungtynių pabaigoje, praleidę įvartį per pridėtą laiką (90+2 min.) ir rungtynės baigėsi lygiosiomis (1-1).
Didįjį darbą iki rungtynių pertraukos nuveikęs Klaipėdos "Neptūnas" parsivežė įtikinamą pergalę iš Radviliškio, kur net 5-1 laimėta prieš "ŠSPC-Radviliškis" komanda, kuri iki šio turo lyderiavo pirmenybėse.
Jau nuo 3-sios rungtynių minutės įgijusi persvarą 1-0, o antrajame kėlinyje turėdama dar ir vieno žaidėjo pranašumą, "Banga B" komanda Telšiuose 7-1 sutriuškino "Džiugo" dublerius.
Sekmadienį Šilutėje susitiko dvi Klaipėdos regiono komandos - solidžiai sezoną pradėjusi FK "Šilutė" ir kol kas taškų dar neiškovojusi "Rosa". Ir šioje dvikovoje šilutiškiai įrodė savo pranašumą, po kartą pasižymėję abiejuose kėliniuose ir laimėję rungtynes rezultatu 2-0 bei po šios pergalės pakilę į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

"Bangai" pralaimėjus "Kauno Žalgiriui", didėja atsilikimas nuo pirmaujančio trejetuko
LFF A lyga
9 turas
"KAUNO ŽALGIRIS" - Gargždų "BANGA" 2-0 (1-0) VIDEO
Šeštadienį „Banga“ vyko į Kauną, kur rungtyniavo su „Kauno Žalgiriu“, prieš šias rungtynes vos keliais taškais lenkiančiu gargždiškius. Sėkmės atveju „Banga“ atsilikimą nuo pirmaujančio trejetuko galėjo sumažinti iki minimumo.
Tačiau lygiaverčiai vykusiose rungtynėse abiejų kėlinių viduryje neišvengta klaidų gynyboje ir kauniečiai rezultatyviai užbaigė atakas. 31-ąją minutę po Grato Sirgėdo tolimo perdavimo link vartų, Karolis Šilkaitis galva nukreipė kamuolį į Igno Driomovo ginamus vartus (1-0). Antrojo kėlinio viduryje tas pats Karolis Šilkaitis pasižymėjo antru įvarčiu, kai po vartininko atremto smūgio patogiai atšokusį kamuolį pasiuntė į „Bangos“ vartų kampą (2-0).
Pergalę iškovojęs „Kauno Žalgiris“ ne tik dar labiau padidino atotrūkį nuo „Bangos“, bet bent jau dienai arba ilgiau pakilo į antrąją vietą.

Ilgą rungtynių laiką pirmavusi "Minija" antrajame kėlinyje neatsilaikė prieš pirmenybių favoritę "Dainavą"
6 turas
Kretingos "MINIJA" - Alytaus DFK "DAINAVA" 1-3 (1-0)
Kretingiškiams rungtynių pradžia susiklostė puikiai ir po uždirbto bei Gvido Juškos realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį (1-0). „Minija“ įgytą persvarą išlaikė gan ilgai ir tik įsibėgėjus antrajam kėliniui DFK „Dainava“ po Tito Vitukyno įvarčio išlygino rezultatą (1-1). Pirmosios pergalės laukianties kretingiškiams, šių rungtynių favoritai alytiškiai neleido džiaugtis net tašku, nes likus apie 15 minučių iki rungtynių pabaigos Titas Vitukynas ntru savo įvarčiu šiose rungtynėse išvedė DFK „Dainavą“ į priekį (2-1), o per pridėtą laiką Ruslan Kisil įtvirrtino pergalę padvigubindamas persvarą (3-1).
„Minija“ per šešerias rungtynes sužaidusi dukart lygiosiomis ir patyrusi 4 pralaimėjimus, LFF I-oje lygoje tarp 14 komandų žengia 12-oje vietoje.