Rezultatyviu spurtu PM "Ararat" nubloškė pusantro kėlinio pirmavusią "Sakuona-Plikiai" ekipą, "Bočiai" rungtynėms baigiantis pranoko "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 19 d.
PM „Ararat“ – „Sakuona-Plikiai“ 6:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Bočiai“ – „Sarema“ 3:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Praėjusio sezono II-os lygos finalininkų dvikovą laimėjo "Klaipėda City" komanda
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 19 d.
„Klaipėda City“ – „Vakarų Frontas“ 10:6 (4:3)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Pergalingą startą tęsia FK "Vienuolikė" ir "KPVM" ekipos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 19 d.
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ – FK "Vienuolikė" 1:4 (0:1)

"KPVM“ – "Ginduliai" 9:1 (4:1)
"Klaipėdos Universiteto" rezultatyvios kontratakos privertė kapituliuoti "Nauticą", "Irenita" sutriuškino kuklios sudėties rungtyniavusią "Kruopą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 18 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Nautica“ 7:1 (2:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


„Irenita“ – „Kruopa“ 14:2 (7:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Memel" ekipa pirmąją pergalę pasiekė prieš "FM-3" auklėtinius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 18 d.
"Memel“ – "FM-3" 8:2 (5:0)
Progas geriau išnaudojusi "Sparta" įveikė "Kuršius", "Miško Pasaka" rekordišku puolimu debiutavo II-oj lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 17 d.
„Kuršiai“ – „Sparta“ 5:12 (0:5)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


„Miško Pasaka“ – „Atviros Jaunimo Erdvės“ 19:4 (9:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Po pralaimėjimo dviženkliu skirtumu "Bega" pasiekė pergalę dviženkle persvarą prieš FC "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 17 d.
FC„Agluonėnai“ – FC "Bega" 2:14 (1:5)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Įsižaidusi „LCC Moose FC“ ekipa panaikino „FM-97“ komandos persvarą ir rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 16 d.
„FM-97“ – „LCC Moose FC“ 2:3 (2:1)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
"Gargždų Pramogos-Litimbera" sezoną pradėjo pergale prieš "Bočius", trijų įvarčių deficitą panaikinęs Titanic" leido "Saremai" atsitiesti rungtynių pabaigoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 13 d.
„Gargždų Pramogos-Litimbera“ – „Bočiai“ 6:2 (3:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



„Sarema“ – „Titanic“ 5:3 (3:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Klaipėda City-2" puolimo nesustabdė FC "Agluonėnų" ekipą, "KPVM" laimėjo atviro futbolo mūšį prieš "Meglar" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 13 d.
„Klaipėda City-2“ – FC "Agluonėnai" 9:1 (4:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


„Meglar“ – "KPVM" 8:10 (6:6)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
Pirmenybių starte "Nautica" atsirevanšavo "Irenitai" už pralaimėjimą praėjusio sezono mažajame finale
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 12 d.
„Nautica“ – „Irenita“ 3:1 (3:0)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Puslapis 99 iš 133 << < 96 97 98 99 100 101 102 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai