"Begos" puiki pradžia leido nugalėti "Gindulius", "Kuršiai" geros gynybos dėka įveikė "Miško Pasaką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 20 d.
„Ginduliai“ – „Bega“ 2:8 (0:5)
„Kuršiai“ – „Miško Pasaka“ 3:0 (1:0)
"Studentų mūšį" laimėjo "Sportidus-KVK", "GP-Policijos Asociacija" parklupdė "Irenitą","Klarksonas-Plikiai" minimalia persvara įveikė "Titanic
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 16 d.
„KUSK“ – „Sportidus-KVK“ 4:6 (2:3)
„Irenita“ – „GP-Policijos Asociacija“ 2:4 (2:2)
„Titanic“ – „Klarksonas-Plikiai“ 4:5 (3:3)
Antros lygos lyderis "Vakarų Frontas" nesunkiai įveikė autsaiderę "Optimistų" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 16 d.
„Optimistai“ – „Vakarų frontas“ 5:9 (2:5)
"Klaipėda City-2" ekipos užtikrinta pergalė prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 16 d.
„Klaipėda City-2“ – „Ginduliai“ 10:3 (4:3)
Po tarpusavio rungtynių "Spartos" ir "Atsarginių Suoliuko" komandų rokiruotė turnyrinėje lentelėje, "LCC Kicks" užsitikrino vietą šešetuke
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 15 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Sparta“ 6:8 (3:5)
„LCC Kicks“ – „LAJM“ 10:5 (5:3)
"Sokeris" ir "Miško pasaka" dar labiau priartėjo prie patekimo į atkrintamąsias varžybas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 15 d.
„Sokeris“ – „Memel“ 10:6 (5:4)
„Miško Pasaka“ – „Agluonėnai“ 4:3 (2:1)
"Kruopa" nepasikesino į "Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją, penkiskart atsilikinėję "Baltai" rungtynių pabaigoje parklupdė "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 14 d.
„Kruopa“ – „Klaipėdos Universitetas“ 3:9 (0:2)
„Bočiai“ – „Baltai“ 5:6 (3:3)
"Optimistai" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 14 d.
„LCC Kicks“ – „Optimistai“ 3:3 (2:2)
"Klaipėda City" išblaškė "Bočių-Transkelos" viltį pakovoti dėl tiesioginio patekimo į pusfinalį, "Policijos mokykla" užsitikrino vietą atkrintamosioe varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 13 d.
„Klaipėda City“ – „Bočiai-Transkela“ 13:4 (6:3)
„Policijos mokykla“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 7:4 (3:1)
"Bega" rezultatyvus puolimas nulėmė pergalę prieš "Karines Jūrų Pajėgas", "Meglar" įveikė aukštesnę vietą užimančią "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 13 d.
„Bega“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 12:4 (6:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Meglar“ 4:6 (1:2)
Antrose rungtynėse iš eilės "Kuršiai" ištaisė pirmojo kėlinio klaidas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 12 d.
„KPVM“ – „Kuršiai“ 4:6 (4:1)
Puslapis 135 iš 142 << < 132 133 134 135 136 137 138 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>