Autsaiderė "Rosa" ir antrąkart nepasipriešino vienam iš lyderių FK "Koralui"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 12 d.
„Rosa“ – FK „Koralas“ 0:9 (0:3)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Kretingoje "KKT" ir "Baltų" lygiosios, "Sarema" į pergalių kelią sugrįžo įveikdama "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 8 d.
„KKT“ – „Baltai“ 1:1 (1:1) VIDEO APŽVALGA

„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 1:3 (0:1)
Plungėje "Babrungas" su "Klarksonas-Sakuona" ekipa sužaidė lygiosiomis
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 7 d.
„Babrungas“ – „Klarksonas-Sakuona“ 1:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

RUNGTYNIŲ FOTO ALBUMAS
Devintasis turas baigėsi "Klarksono-Sakuonos" pergale prieš FK "Koralą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 3 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - FK "Koralas" 4:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Babrungas" išvykoje įtikinamai įveikė "Saremą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 2 d.
„Sarema“ - "Babrungas" 2:8 (0:1)
"Baltai" rungtynių pabaigoje dvejais tiksliais tolimais smūgiais įveikė "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 1 d.
„Baltai“ - "AGRpakas-Sendvaris" 3:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
I-os lygos pirmasis ratas baigėsi "Kruopos" pergale prieš "Spartą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Birželio 30 d.
„Kruopa“ – „Sparta“ 4:1 (3:1)

Antrasis pirmenybių ratas prasidės liepos 27 d.
Iki antrojo rato pradžios bus vykdoma žaidėjų registracija.
Ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai
Antradienį ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai, kuriuose ketverios Klaipėdos regiono komandos sužinojo savo varžovus.
„AGRpakas-Sendvaris“ vėl keliaus į Vilnių, kur rungtyniaus su LFF III lygos Vilniaus regiono pirmenybėse rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda, pirmajame etape 1:0 įveikusi Vilniaus „FM-Ateitis“.
Gargždų „Pramogos-SC“ ekipa turės vykti į Marijampole ir ten rungtyniaus su Plikių „Klarksono-Sakuonos“ „skriaudike“ „Eurostandarto“ komanda, kuri pirmojo etapo rungtynes laimėjo rezultatu 3:2.
Pakeliauti teks ir šilutiškiams – FK „Šilutė“ Vilniuje dėl patekimo į trečiajį etapą kovos su Vilniaus „Rotalio“ vienuolike, kuri LFF II lygos Rytų zonoje užima antrąją vietą tarp devynių komandų. Beje, abi šios komandos pirmajame etape nerungtynniavo.
Tik FK „Koralui“ nusišypsojo sėkme rungtyniauti savoje aikšteje, kurie priims Alytaus „Dainavą“ šiemet dalyvaujančią LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse.
Antrojo etapo rungtynės turės būti sužaistos iki liepos 26 d.
Pateikiame visas antrojo etapo poras:
"Klarksono-Sakuonos" ekipa turnyrinėje lentelėje tolsta nuo sutriuškinto "AGRpako-Sendvario"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Birželio 29 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "AGRpakas-Sendvaris" 11:1 (3:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"KKT" savoje aikštėje nugalėjo "Rosą", FK "Koralas" ir "Sarema" sužaidė lygiosiomis
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Birželio 28 d.
„KKT“ - "Rosa" 4:1 (3:1)

FK „Koralas“ - "Sarema" 2:2 (2:0) ĮVARČIŲ VIDEO
"Sarema" į kitą etapą nepateko, sekančio etapo burtai birželio 30 d.
Penktadienį LFF Taurės varžybų pirmajame etape Klaipėdos „Sarema“ rungtyniavo su Vilniaus „Prelegentais“. Pirmajame kėlinyje vyko lygiavertė kova ir įvarčių nebuvo pasiekta, o po pertraukos išryškėjo vilniečių didesnė patirtis, kurią jie įroodė dvejais įvarčiais 2:0 ir užvėrė „Saremai“ kelią į kitą etapą.
Birželio 30 d. LFF bus ištraukti antrojo etapo burtai. Priminsime, kad į antrąjį etapą prasibrovė tris iš penkių Klaipėdos regiono komandų - Klaipėdos „Koralas“, Klaipėdos „AGRpakas-Sendvaris“ ir Gargždų „Pramogos-SC“.
Antrajame etape dalyvaus 32 komandos, kurios bus suskirstytos į 16 porų. Šiame etape į varžybas įsitrauks dar viena Klaipėdos regiono komanda - Šilutės FK „Šilutė“.
Puslapis 165 iš 187 << < 162 163 164 165 166 167 168 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai