MEMEL
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
22
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
36 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
117 (vid. 4.88)
PRALEISTA
-81
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artur UstinovDainius DikunRoman FokinEduard GaršanovRomanas Gudlekis
7 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artur Ustinov
7
0
0
Dainius Dikun
7
0
0
Roman Fokin
5
0
0
Eduard Garšanov
5
0
0
Romanas Gudlekis
4
0
0
Viktoras Prudnikovas
2
0
0
Viačeslav Piagaj
2
1
0
Aleksandr Safonov
2
0
0
Kęstas Ruzgys
1
0
0
Herikas Bočkus
1
0
0
Valera Aliakin
0
1
0
Viktor Kukšinov
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitaij Čerkesas
0
1
0
Stasys Dacys
0
0
0
Bin Xie
0
0
0
Martynas Širvinskas
0
1
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Viktor Kuzin
0
0
0
Marius Renkė
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Ignas Kvedaras
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
KRUOPA
8:0
MEMEL
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA
4:2
MEMEL
4
2017-05-15
MEMEL
2:3
FK "GRANATA"
5
2017-05-22
FK "JAKAI"
7:2
MEMEL
7
2017-06-06
MEMEL
0:6
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS
5:1
MEMEL
9
2017-06-19
MEMEL
0:8
NAUTICA
10
2017-06-26
ADRIJUS
1:2
MEMEL
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:2
MEMEL
13
2017-07-11
MEMEL
0:3
MEGLARAS
14
2017-07-31
MEMEL
1:5
KRUOPA
15
2017-08-02
MEMEL
2:7
SPARTA
16
2017-08-08
MEMEL
2:6
FUTBOLO MOKYKLA
17
2017-08-14
FK "GRANATA"
4:1
MEMEL
18
2017-08-21
MEMEL
2:5
FK "JAKAI"
20
2017-09-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
3:2
MEMEL
21
2017-09-11
MEMEL
1:3
VAKARŲ FRONTAS
22
2017-09-19
NAUTICA
9:1
MEMEL
23
2017-09-25
MEMEL
2:5
ADRIJUS
24
2017-09-28
AGLUONA
5:3
MEMEL
25
2017-10-02
MEMEL
1:4
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
26
2017-10-05
MEGLARAS
1:4
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015