AGLUONA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
15
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
48 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
97 (vid. 4.04)
PRALEISTA
-49
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaRaimondas DragūnasVidmantas KemzūraVytautas ZablockisRolandas Rudzevičius
11 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
11
0
0
Raimondas Dragūnas
9
0
0
Vidmantas Kemzūra
5
0
0
Vytautas Zablockis
5
0
0
Rolandas Rudzevičius
5
0
0
Renaldas Ševčenko
3
1
0
Eimantas Šeškevičius
2
0
0
Dominykas Liutkus
2
1
0
Andrius Ivanovas
2
0
0
Ivan Bozok
1
0
0
Andrius Nekrevičius
1
0
0
Valdas Valančius
1
0
0
Mindaugas Liutkus
0
1
0
Mindaugas Jasas
0
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Vidmantas Palubinskas
0
2
0
Vitalis Bieliauskas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Matas Savickis
0
0
0
Lukas Šiaulytis
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Tadas Jakas
0
0
0
Andrėjus Pancerevas
0
0
0
Gintaras Girdžiūnas
0
0
0
Deividas Karmonas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Vizgaila
0
0
0
Gustas Gumbaravičius
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
AGLUONA
0:3
NAUTICA
2
2017-05-02
ADRIJUS
2:2
AGLUONA
4
2017-05-16
AGLUONA
0:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2017-05-22
MEGLARAS
3:3
AGLUONA
6
2017-05-29
AGLUONA
2:7
KRUOPA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
AGLUONA
1:5
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-06-20
FK "GRANATA"
3:2
AGLUONA
10
2017-06-27
AGLUONA
1:7
FK "JAKAI"
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
AGLUONA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS
3:1
AGLUONA
14
2017-07-31
NAUTICA
6:1
AGLUONA
15
2017-08-03
AGLUONA
4:3
ADRIJUS
17
2017-09-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:5
AGLUONA
18
2017-08-22
AGLUONA
3:1
MEGLARAS
19
2017-08-28
KRUOPA
7:3
AGLUONA
20
2017-09-04
AGLUONA
2:4
SPARTA
21
2017-09-12
FUTBOLO MOKYKLA
5:2
AGLUONA
22
2017-09-19
AGLUONA
4:3
FK "GRANATA"
23
2017-08-07
FK "JAKAI"
6:1
AGLUONA
24
2017-09-28
AGLUONA
5:3
MEMEL
25
2017-10-02
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
10:1
AGLUONA
26
2017-10-05
AGLUONA
1:5
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015