FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
29
TAŠKAI
66 (vid. 2.75)
ĮMUŠTA
76 (vid. 3.17)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius LotužisEmmanuel ObasiArtūras JakovenkaArūnas GaudiešiusHarijus Uselis
18 įvarč.12 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Lotužis
18
1
0
Emmanuel Obasi
12
1
0
Artūras Jakovenka
6
0
0
Arūnas Gaudiešius
5
0
0
Harijus Uselis
5
0
0
Dainius Jankus
4
0
0
Evaldas Misiūnas
3
3
1
Tomas Aleksandravičius
2
0
0
Karolis Jocys
2
0
0
Šarūnas Badaras
1
0
0
Dmitrij Šurajev
1
1
0
Andrius Rakauskas
1
1
0
Egidijus Ragainis
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Linauras Mažionis
0
1
0
Ramūnas Gracas
0
0
0
Rolandas Vitkus
0
0
0
Egidijus Martinkus
0
0
0
Mantas Jareckas
0
0
0
Žydrūnas Janavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tadas Vasiliauskas
2
0
0
Šarūnas Talmontas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
FK "GRANATA"
3
2017-05-08
FK "GRANATA"
2:7
FK "JAKAI"
4
2017-05-15
MEMEL
2:3
FK "GRANATA"
5
2017-05-23
FK "GRANATA"
0:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
6
2017-05-29
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FK "GRANATA"
7
2017-06-05
FK "GRANATA"
2:4
NAUTICA
8
2017-06-12
ADRIJUS
1:3
FK "GRANATA"
9
2017-06-20
FK "GRANATA"
3:2
AGLUONA
10
2017-07-11
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:3
FK "GRANATA"
11
2017-06-30
FK "GRANATA"
3:1
MEGLARAS
12
2017-07-03
KRUOPA
6:3
FK "GRANATA"
13
2017-07-10
FK "GRANATA"
2:3
SPARTA
14
2017-09-11
FK "GRANATA"
0:4
FUTBOLO MOKYKLA
16
2017-09-25
FK "JAKAI"
5:5
FK "GRANATA"
17
2017-08-14
FK "GRANATA"
4:1
MEMEL
18
2017-08-22
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:2
FK "GRANATA"
19
2017-08-28
FK "GRANATA"
2:2
VAKARŲ FRONTAS
20
2017-08-03
NAUTICA
6:4
FK "GRANATA"
21
2017-08-01
FK "GRANATA"
1:3
ADRIJUS
22
2017-09-19
AGLUONA
4:3
FK "GRANATA"
23
2017-09-27
FK "GRANATA"
1:0
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
24
2017-09-29
MEGLARAS
1:7
FK "GRANATA"
25
2017-10-03
FK "GRANATA"
2:4
KRUOPA
26
2017-10-05
SPARTA
7:3
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015