Pirmajame kėlinyje dukart pirmavęs "EMD Statyba-Sendvaris" antroje rungtynių pusėje neatsilaikė nuo penkių rezultatyvių "Klaipėdos Universiteto" atakų
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 30 d.
B grupė
„Klaipėdos Universitetas" – "EMD Statyba-Sendvaris" 7:2 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI


Dešimt komandų ruošiasi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėms
Dešimt futbolo klubų ruošiasi artėjančioms LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėms, kurias 2016 m. organizuos Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse planuoja dalyvauti Biržų „Širvėna“, Gargždų FK „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“, Akmenės FK „Akmenės Cementas“, Šiaulių „Juventa-99“, Radviliškio FK „Radviliškis“, Telšių „Džiugas B“, Plungės „Babrungas“, Pakruojo FC „Pakruojis“, Klaipėdos FK „Koralas“ ir Klaipėdos „Atlantas B“.
Iš paminėtų komandų šešios dalyvavo praėjusiame sezone, Plungės „Babrungas“ ir Klaipėdos FK „Koralas“ pakilo iš LFF III lygos varžybų, o Pakruojo FC „Pakruojis“ ir Klaipėdos „Atlantas B“ bus naujai suburtos komandos.
Balandžio 8 d. įvyks komandų vadovų susirinkimas, kuriame bus patvirtintas galutinis komandų skaičius, varžybų nuostatai bei ištraukus burtus numatyta turų eiga.
Dešimties komandų pirmenybės startuotų balandžio paskutinį savaitgalį (balandžio 29- gegužės 1 d.) ir pirmojo rato pabaiga būtų birželio 25-26 dienomis. Antrąjį ratą pradėtume rugpjūčio 6-7 dienomis ir pirmenybių pabaiga būtų pirmąjį spalio mėnesio savaitgalį.


Aktyviai pasiruošimą sezonui tęsiantis "Koralas" didele persvara įveikė pirmą kartą šiemet žaidusią "KKT" ekipą
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 24 d.
A grupė
„Koralas" – "KKT" 9:0 (5:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO



"Sakuona-Plikiai" B grupės kovas pradėjo įtikinama pergale prieš "EDM Statyba-Sendvarį"
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 23 d.
B grupė
„EDM Statyba-Sendvaris" – Sakuona-Plikiai" 0:4 (0:2)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO



XV-asis A. Fokinio atminimo Taurės turnyras prasidėjo "Saremos" pergale prieš Gargždų "Ąžuolas-Pramogos" komandą
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 22 d.
A grupė
Gargždų „Ąžuolas-Pramogos" – Klaipėdos „Sarema" 1:3 (0:1)


"Klaipėdos Universitetas" balandžio 3 d. Kėdainiuose dalyvaus Lietuvos salės futbolo Taurės varžybų Finalų dienoje
Kovo 21 d. Panevėžyje sužaidus Radviliškio "Lokomotyvui" ir Klaipėdos "KUSK" komandoms, paaiškėjo LFF salės futbolo Taurės varžybų Finalo ketverto dalyvės.
Deja, Lietuvos salės futbolo A lygos prizininkui "Lokomotyvui" garbingai 4:6 (1:3) pasipriešinusiai "KUSK" komandai patekti tarp keturių ekipų nepavyko.
Priminsime, kad Finalo ketverte kartu su "Centras" (Alytus), "Vytis-Zenitas" (Kauno r.), Lokomotyvas (Radviliškis) komandomis kovos ir "Klaipėdos Universiteto" žaidėjai.

Kovo 22 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ištraukus burtus paaiškėjo, kad balandžio 3-ąją dieną pirmajame pusfinalyje susitiks „Lokomotyvas" su „Vyčiu-Zenitu", o antrajame „Klaipėdos universitetas" su „Centru".

Finalinių varžybų Kėdainių arenoje tvarkaraštis:
Balandžio 3 d.
12:00 val. I pusfinalis: Radviliškio „Lokomotyvas" - Kauno r. sav. „Vytis-Zenitas"
14:00 val. II pusfinalis: „Klaipėdos universitetas" - Alytaus „Centras"
16:00 val. Finalas


Klaipėdos „Atlanto veteranų“ komanda - Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionato nugalėtoja
Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionate įspūdingai pasirodė po kelerių metų pertraukos šiose varžybose vėl dalyvavusi Klaipėdos „Atlanto veteranų“ komanda.
Šeštadienį Šiauliuose finaliniame etape rungtyniavo keturios ekipos.
Pusfinalio susitikime klaipėdiečiai nugalėjo Tauragės „Taurą", o finale palaužė reguliariojo čempionato nugalėtojus Šiaulių „Maseros“ futbolininkus.
Rezultatyviausio finalinio turnyro žaidėjo prizą iškovojo klaipėdietis Maksimas Jegorovas, o geriausio "Atlanto" žaidėjo prizas papildė vartininko Liudviko Valiaus trofėjų kolekciją.
Šiauliuose dar čempioniškai kovojo Edmundas Gaigalas, Andrejus Konovalovas, Tadas Karinauskas, Saulius Drąsutis, Mindaugas Šimkus, Andrius Puotkalis.
Pirmajame etape patekti į ketvertuką Klaipėdos „Atlanto veteranų“ ekipai padėjo Marius Poškus, Robertas Poškus, Chadie Naeim, Audrius Tolis ir kiti Klaipėdos futbolo veteranai.


"Nautica" tik antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš FK "Vienuolikę" ir pateko į finalą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
PUSFINALIS
Kovo 17 d.
FK "Vienuolikė" - "Nautica" - 4:6 (2:2)
Rungtynių statistika

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


Klaipėdos m. salės futbolo Taurės varžybų FINALAS:
"Nautica" - "LAJM" - komandoms susitarus Finalas bus žaidžiamas po Šv. Velykų
"Žaidimų ir sporto salė" (Taikos pr. 61a)


Organizuojamos Klaipėdos rajono 8x8 futbolo pirmenybės
VšĮ "Gargždų futbolas" organizuoja Klaipėdos rajono 8x8 futbolo pirmenybes.
Komandų vadovų susirinkimas vyks kovo 23 d. 19:00 Gargždų miesto stadione (Kvietinių g. 26). Išsamesnė informacija teikiama telefonu 860811829 arba el. paštu pavel@fkbanga.lt. Numatoma Klaipėdos rajono futbolo pirmenybių pradžia - balandžio 4 dieną.


"LAJM" puikiai sužaidė antrojo kėlinio pradžią, "Titanic" atsitiesė rungtynių pabaigoje, o nugalėtoją nulėmusioje "baudinių loterijoje" laimėjo "LAJM"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
PUSFINALIS
Kovo 16 d.
"LAJM" - "Titanic" - 5:5 (2:2) (b.s. - 4:2)
Rungtynių statistika


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Puslapis 178 iš 230 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015