"Begos" įtikinama pergalė prieš "LAJM" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 24 d.
"Bega“ – "LAJM" 8:2 (4:1)


RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

"Nautica"reabilitavosi rezultatyvia pergale prieš "Kruopą", "Irenita" įtraukusi varžovus į sau palankų greitą žaidimą, nugalėjo "Sakuoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 23 d.
"Nautica“ – „Kruopa“ 14:2 (7:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Sakuona-Plikiai“ – „Irenita“ 3:7 (0:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Vakarų Frontas" neleido futbolo mokyklos auklėtiniams iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 23 d.
"Vakarų Frontas“ – „FM-97“ 7:4 (4:2)

"KUSK" ekipa paskutinę minutę įveikė "Titanic" komandą, "Gargždų Pramogos-Litimbera" "sausu" rezultatu sutriuškino "Baltų" penketuką
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 20 d.
"Titanic“ – „KUSK“ 3:4 (0:2)

"Baltai“ – „Gargždų Pramogos-Litimbera“ 0:12 (0:2)


RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Uosto Direkcija", įveikdama FC "Suoliuką", įsirašė antrąją pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 20 d.
FC "Suoliukas“ – „Uosto Direkcija“ 3:6 (1:2)


RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

III-os lygos antrasis turas baigėsi lengvomis "Klaipėda City-2" ir "Klaipėdos Policijos" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 20 d.
"LAJM“ – "Klaipėda City-2" 2:9 (2:4)

"Klaipėdos Policija“ – "Meglar" 7:1 (4:0)

Rezultatyviu spurtu PM "Ararat" nubloškė pusantro kėlinio pirmavusią "Sakuona-Plikiai" ekipą, "Bočiai" rungtynėms baigiantis pranoko "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 19 d.
PM „Ararat“ – „Sakuona-Plikiai“ 6:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Bočiai“ – „Sarema“ 3:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Praėjusio sezono II-os lygos finalininkų dvikovą laimėjo "Klaipėda City" komanda
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 19 d.
„Klaipėda City“ – „Vakarų Frontas“ 10:6 (4:3)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


Pergalingą startą tęsia FK "Vienuolikė" ir "KPVM" ekipos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 19 d.
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ – FK "Vienuolikė" 1:4 (0:1)

"KPVM“ – "Ginduliai" 9:1 (4:1)

"Klaipėdos Universiteto" rezultatyvios kontratakos privertė kapituliuoti "Nauticą", "Irenita" sutriuškino kuklios sudėties rungtyniavusią "Kruopą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 18 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Nautica“ 7:1 (2:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


„Irenita“ – „Kruopa“ 14:2 (7:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


Puslapis 289 iš 327 << < 286 287 288 289 290 291 292 > >>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015