Pirmąją pergalę "LAJM" ekipa pasiekė prieš futbolo mokyklos auklėtinius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 9 d.
"FM-3" - "LAJM“ 5:7 (3:5)

"Kuršiai" pratęsė FC "Suoliuko" pralaimėjimų seriją, "Vakarų Frontas" įrodė savo pranašumą prieš "Atviras Jaunimo Erdves"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 8 d.
"Kuršiai" - FC "Suoliukas“ 4:2 (0:0)

"Vakarų Frontas" - "Atviros Jaunimo Erdvės“ 9:4 (5:1)

Ketvirtoji paeiliui "Begos" įtikinama pergalė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 8 d.
"Bega" - "Ginduliai“ 10:3 (6:1)

Pamažu įsibėgėjusi "Sparta" pratęsė "FM-97" komandos pralaimėjimų seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 7 d.
"Sparta" - "FM-97“ 11:5 (5:2)


RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI


"KUS" jau pirmoje rungtynių pusėje didžiąja dalimi nulėmė rungtynių baigtį, antrąjį kvėpavimą įgavusi "Kruopa" šešių įvarčių spurtu parklupdė "Sakuoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 4 d.
"Baltai“ – „KUSK“ 3:9 (1:5)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI


"Kruopa“ – „Sakuona-Plikiai“ 8:6 (2:5)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI


"Ginduliai" pristabdė "Klaipėda City-2" pergalingą žygį, po nesėkmingos rungtynių pradžios FK 'Vienuolikė" atsitiesė ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 4 d.
"Ginduliai“ – "Klaipėda City-2" 5:5 (2:2)

"LAJM“ – FK "Vienuolikė" 2:4 (2:1)

Po pertraukos įsižaidusi "Nautica" nugalėjo "Titanic" ekipą, PM "Ararat" laimėjo permainingą dvikovą prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 3 d.
"Titanic“ – „Nautica“ 2:7 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



PM "Ararat“ – „Sarema“ 7:5 (4:4)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI


Puikiai sužaistas antrasis kėlinys "AGRpakui-Sendvariui" leido pasiekti pirmąją pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 3 d.
FC "Suoliukas" - "AGRpakas-Sendvaris“ 5:8 (3:1)


RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Klaipėdos Valstybinė Kolegijos" puolimas ir toliau sunkiai sustabdomas, dramatiška rungtynių pabaiga nulėmė "Memel" ir "Meglar" komandų lygiąsias
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 3 d.
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ – "Klaipėdos Policija" 17:6 (8:3)

"Memel“ – "Meglar" 6:6 (3:3)

"Klaipėdos Universiteto" tik minimali pergalė prieš "Bočius", "Irenita" privertė "Gargždų Pramogos-Litimbera" komandą prarasti pirmus taškus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 2 d.
"Bočiai“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:3 (1:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



"Irenita“ – „Gargždų Pramogos-Litimbera“ 8:5 (4:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Puslapis 290 iš 331 << < 287 288 289 290 291 292 293 > >>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015