"Ginduliai" pirmąją pergalę pasiekė prieš "Meglar", FK "Vienuolikė" pergalingai tęsia savo debiutą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 26 d.
"Meglar“ – "Ginduliai" 4:6 (2:4)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI


FK "Vienuolikė“ – FC "Agluonėnai" 9:1 (5:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

"Klaipėdos Universitetas" turėjo gerokai paplušėti dėl pergalės prieš "Titanic", chaotiško futbolo rungtynes "KUSK" laimėjo prieš jaunatvišką "Bočių" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 25 d.
"Klaipėdos Universitetas“ – „Titanic“ 4:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA



"KUSK“ – „Bočiai“ 8:6 (5:3)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


Dar viena "Klaipėdos Valstybinė Kolegija" komandos triuškinanti pergalė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 25 d.
"FM-3“ – "Klaipėdos Valstybinė Kolegija" 5:20 (3:12)

"Spartos" trečioji pergalė virto trečiu FC "Suoliuko" pralaimėjimu, "Kuršiai" nugalėjo "AGRpaką-Sendvarį" ir iškovojo pirmus taškus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 24 d.
"Sparta“ – FC „Suoliukas“ 10:7 (4:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI


"AGRpakas-Sendvaris“ – "Kuršiai" 4:6 (0:4)

RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI


"Begos" įtikinama pergalė prieš "LAJM" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 24 d.
"Bega“ – "LAJM" 8:2 (4:1)


RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

"Nautica"reabilitavosi rezultatyvia pergale prieš "Kruopą", "Irenita" įtraukusi varžovus į sau palankų greitą žaidimą, nugalėjo "Sakuoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 23 d.
"Nautica“ – „Kruopa“ 14:2 (7:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Sakuona-Plikiai“ – „Irenita“ 3:7 (0:2)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Vakarų Frontas" neleido futbolo mokyklos auklėtiniams iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 23 d.
"Vakarų Frontas“ – „FM-97“ 7:4 (4:2)

"KUSK" ekipa paskutinę minutę įveikė "Titanic" komandą, "Gargždų Pramogos-Litimbera" "sausu" rezultatu sutriuškino "Baltų" penketuką
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Lapkričio 20 d.
"Titanic“ – „KUSK“ 3:4 (0:2)

"Baltai“ – „Gargždų Pramogos-Litimbera“ 0:12 (0:2)


RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Uosto Direkcija", įveikdama FC "Suoliuką", įsirašė antrąją pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Lapkričio 20 d.
FC "Suoliukas“ – „Uosto Direkcija“ 3:6 (1:2)


RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

III-os lygos antrasis turas baigėsi lengvomis "Klaipėda City-2" ir "Klaipėdos Policijos" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Lapkričio 20 d.
"LAJM“ – "Klaipėda City-2" 2:9 (2:4)

"Klaipėdos Policija“ – "Meglar" 7:1 (4:0)

Puslapis 292 iš 331 << < 289 290 291 292 293 294 295 > >>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015