Rezultatyvi "Miško Pasakos" pergalė prieš "Visus Tūzus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 13 d.
„Miško Pasaka“ – „Visi Tūzai“ 18:3 (8:0)

Progas išsvaisčiusi "Klaipėda City" ekipa paskutinėmis sekundėmis paleido ir pergalę iš rankų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 12 d.
„Kruopa“ – „Klaipėda City“ 1:1 (0:0)

Nukeliamos rungtynės "Baltai" - "Sarema"
Rugpjūčio 12 d. turėjusios įvykti LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės „Baltai“ – „Sarema“, „Baltų“ komandos prašymu ir „Saremos“ komandai sutikus, nukeliamos. Rungtynių datą ir laiką paskelbsime artimiausiu metu.

Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" Kretingoje įveikė "KKT" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 11 d.
„KKT“ – „Klarksonas-Sakuona“ 2:3 (0:1)

"Sparta" nesurinko komandos rungtynėms su "Nautica"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Sparta“ – „Nautica“ 0:3 (b.ž.)

"Policijos mokykla" po pertraukos pranoko "Memel" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Memel“ – „Policijos mokykla“ 1:3 (1:0)

FK "Koralas", "Pramogos-SC" ir FK "Šilutė" sužinojo trečiojo etapo varžovus
Antradienį, rugpjūčio 11 d. LFF buvo ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų trečiojo etapo burtai, po kurių 16 komandų buvo suskirstytos į aštuonias poras.
Tarp trečiojo etapo ekipų yra tris Klaipėdos regiono komandos – Klaipėdos FK „Koralas“, Gargždų „Pramogos-SC“ ir Šilutės FK „Šilutė“.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje rungtyniaus su Visagino FK „Visaginas“ komanda, kuri LFF II lygos Rytų zonos pirmenybėse tarp devynių komandų užima penktąją vietą.
Dar viena tolima kelionė lauks Gargždų „Pramogos-SC“ ekipos, kuri Vilniuje rungtyniaus su trečioje lygoje rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda.
Nedėkingi burtai buvo Šilutės FK „Šilutei“, kuriai teks keliauti į Panevėžį ir dėl patekimo į kitą etapą kovoti su FK „Panevėžiu“.

Žaidėjų pasikeitimai LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių komandose
Šią savaitę prasidės LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių antroji sezono pusė. Iki rugpjūčio 15 dienos komandos gali registruoti naujus žaidėjus.
Pateikiame LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių komandų pasikeitimus - kokie žaidėjai papildė ar paliko komandas, skliausteliuose nurodydami iš kokių ir į kokias komandas žaidėjas perėjo (jei bus toliau žaidžiama kažkurioje komandoje).

Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Baltai“ komandos žaidėjas Giedrius Zeniauskas, už pašalinimą iš aikštės rungtynėse „Baltai“ - „KKT“, diskvalifikuojamas rungtynėms "Baltai" - "Sarema".
„KKT“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą iš aikštės už nesportinį elgesį rungtynėse „KKT“ - „Klarksonas-Sakuona“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms "Koralas" - "KKT" ir "KKT" - "Babrungas".

Aštuntoji iš eilės "Saremos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 10 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 2:7 (1:3)

Puslapis 301 iš 328 << < 298 299 300 301 302 303 304 > >>
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015