Memel
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
37 (vid. 2.64)
ĮMUŠTA
40 (vid. 2.86)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas BaronasMaksim BondarevViktoras PrudnikovasValera AliakinMichailas Rybakovas
17 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Baronas
17
0
0
Maksim Bondarev
7
1
0
Viktoras Prudnikovas
3
0
0
Valera Aliakin
2
0
0
Michailas Rybakovas
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Aleksandr Truš
1
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Dmitrij Čindarov
0
0
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Pavel Dutko
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Roman Fokin
0
0
0
Pavel Truš
0
0
0
Artur Ustinov
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Kęstutis Aljauskas
0
0
0
Lukas Mašiotas
0
0
0
Artur Novičenko
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jurij Miruta
2
0
0
Eduard Fedorenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
Visi Tūzai
2:7
Memel
2
2015-05-04
Memel
4:0
FC "Agluonėnai"
3
2015-05-11
Policijos mokykla
1:1
Memel
4
2015-05-18
Memel
1:0
FC "Suoliukas"
5
2015-05-25
Memel
2:3
Meglar
6
2015-06-01
FK "Koralas"
3:3
Memel
7
2015-06-08
Memel
3:6
Miško Pasaka
8
2015-07-27
Memel
3:2
Visi Tūzai
9
2015-08-03
FC "Agluonėnai"
2:1
Memel
10
2015-08-11
Memel
1:3
Policijos mokykla
11
2015-08-17
FC "Suoliukas"
2:3
Memel
12
2015-08-24
Memel
4:2
Meglar
13
2015-08-31
Memel
2:3
FK "Koralas"
14
2015-09-11
Memel
2:11
Miško Pasaka

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai