Meglar
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
46 (vid. 3.29)
ĮMUŠTA
48 (vid. 3.43)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius BarakauskisEvaldas DargisNerijus ButkusPranas GriškevičiusMantas Razonas
21 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dalius Barakauskis
21
1
0
Evaldas Dargis
4
0
0
Nerijus Butkus
3
0
0
Pranas Griškevičius
3
0
1
Mantas Razonas
3
0
0
Mantas Pakalniškis
2
0
0
Jevgenij Goroška
2
0
0
Audrius Plonis
2
0
0
Lukas Markinas
2
0
0
Ramūnas Čekavičius
1
0
0
Kazimieras Simaitis
1
1
0
Tomas Pakalniškis
1
0
0
Artūras Stučys
0
2
0
Vygantas Burškys
0
0
0
Anton Ščinov
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Vladas Suchovej
0
0
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Donatas Poškus
0
0
0
Kasparas Karalis
0
1
0
Tadas Drungilas
0
0
0
Artūras Liutikas
0
0
0
Viačeslav Dozorec
0
0
0
Vidmantas Paukštė
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vykintas Merkelevicius
0
0
0
Deivydas Balčiūnas
0
0
0
Agnius Čiapas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
Policijos mokykla
10:4
Meglar
2
2015-05-07
Meglar
4:6
Miško Pasaka
3
2015-05-12
FC "Suoliukas"
7:1
Meglar
4
2015-05-18
Meglar
1:0
Visi Tūzai
5
2015-05-25
Memel
2:3
Meglar
6
2015-06-01
Meglar
7:2
FC "Agluonėnai"
7
2015-06-09
FK "Koralas"
2:3
Meglar
8
2015-07-27
Meglar
2:2
Policijos mokykla
9
2015-08-07
Miško Pasaka
5:2
Meglar
10
2015-08-10
Meglar
0:2
FC "Suoliukas"
11
2015-08-18
Visi Tūzai
1:6
Meglar
12
2015-08-24
Memel
4:2
Meglar
13
2015-08-31
FC "Agluonėnai"
1:8
Meglar
14
2015-09-10
Meglar
3:4
FK "Koralas"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai