Meglar
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
46 (vid. 3.29)
ĮMUŠTA
48 (vid. 3.43)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius BarakauskisEvaldas DargisNerijus ButkusPranas GriškevičiusMantas Razonas
21 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dalius Barakauskis
21
1
0
Evaldas Dargis
4
0
0
Nerijus Butkus
3
0
0
Pranas Griškevičius
3
0
1
Mantas Razonas
3
0
0
Mantas Pakalniškis
2
0
0
Jevgenij Goroška
2
0
0
Audrius Plonis
2
0
0
Lukas Markinas
2
0
0
Ramūnas Čekavičius
1
0
0
Kazimieras Simaitis
1
1
0
Tomas Pakalniškis
1
0
0
Artūras Stučys
0
2
0
Vygantas Burškys
0
0
0
Anton Ščinov
0
0
0
Aurimas Tamkevičius
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Vladas Suchovej
0
0
0
Lev Gomeniuk
0
0
0
Donatas Poškus
0
0
0
Kasparas Karalis
0
1
0
Tadas Drungilas
0
0
0
Artūras Liutikas
0
0
0
Viačeslav Dozorec
0
0
0
Vidmantas Paukštė
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vykintas Merkelevicius
0
0
0
Deivydas Balčiūnas
0
0
0
Agnius Čiapas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
Policijos mokykla
10:4
Meglar
2
2015-05-07
Meglar
4:6
Miško Pasaka
3
2015-05-12
FC "Suoliukas"
7:1
Meglar
4
2015-05-18
Meglar
1:0
Visi Tūzai
5
2015-05-25
Memel
2:3
Meglar
6
2015-06-01
Meglar
7:2
FC "Agluonėnai"
7
2015-06-09
FK "Koralas"
2:3
Meglar
8
2015-07-27
Meglar
2:2
Policijos mokykla
9
2015-08-07
Miško Pasaka
5:2
Meglar
10
2015-08-10
Meglar
0:2
FC "Suoliukas"
11
2015-08-18
Visi Tūzai
1:6
Meglar
12
2015-08-24
Memel
4:2
Meglar
13
2015-08-31
FC "Agluonėnai"
1:8
Meglar
14
2015-09-10
Meglar
3:4
FK "Koralas"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai